Зворотний зв'язок

КЛУБ «ЕВЕРЕСТ»

КЛУБ «ЕВЕРЕСТ»

Підключайте послуги ЕВЕРЕСТ™ та користуйтеся унікальною програмою лояльності вже сьогодні!

Клуб «Еверест» – це можливість заощаджувати і одержувати цікаві пропозиції та подарунки. Адже ми цінуємо своїх постійних абонентів і прагнемо, щоб ви отримували не лише приємні враження від якісних послуг, але й винагороду.

Щоб користуватися привілеями учасника програми лояльності ЕВЕРЕСТ™, достатньо зареєструватися на сайті club.everest24.com.ua

Абоненти провайдера кабельного телебачення та Інтернету ЕВЕРЕСТ™ завжди отримують більше, ніж інші!

Переваги:

 • Бонусна програма «ЕВЕРОК»1 допоможе економно розраховуватися за послуги і користуватися цікавими пропозиціями
 • З дисконтною карткою «EVERCARD» 2 можна заощаджувати від 100 гривень щомісяця3
 • Подарункові сертифікати на придбання товарів та послуг в обмін на бонуси
 • Розіграші призів для тих, хто любить випробовувати фортуну
 • Збільшення трафіку за бонуси для ще більших можливостей
 • Знижки на послуги кабельного телебачення та Інтернету у Вінниці

Бути абонентом ЕВЕРЕСТ™ завжди вигідно і зручно!

1 Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

2 Детальніше про умови участі в Дисконтній програмі «ЕверОк», порядок отримання картки «EVERCARD», а також перелік партнерів і знижок дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

3 Інформація наведена за результатами дослідження середньостатистичного споживання товарів та послуг широкого вжитку абонентами «ЕВЕРЕСТ™» з використанням картки «EVERCARD». Під час дослідження також використовувалась інформація від партнерів «ЕВЕРЕСТ™».

«РОЗІГРАШ ПРИЗІВ»*

Любите подарунки і приємні несподіванки?

Не втрачайте шансу отримати цінні призи від ЕВЕРЕСТ™!

Обмінюйте бонуси на участь у розіграшах і користуйтеся чудовою нагодою виграти побутову техніку**, квитки на концерти, дитячі товари, гаджети** і аксесуари до них та багато інших корисних речей.

Користуйтеся перевагами абонентів ЕВЕРЕСТ™ і ловіть фортуну на сайті: club.everest24.com.ua

* Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивіться на сайті club.everest24.com.ua

** Під виграшем побутової техніки та гаджетів розуміється можливість їх отримання, користування та володіння на підставі Договору відповідального зберігання.

РОЗІГРАШ ПРИЗІВ

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ*

Бути абонентом ЕВЕРЕСТ™ завжди приємно!

Користуйтеся унікальними привілеями абонентів і обмінюйте бонуси на подарункові сертифікати для придбання товарів та послуг.

На сайті club.everest24.com.ua представлені більше 70 видів сертифікатів, що здатні задовольнити різноманітні потреби та інтереси:

 • знижки** на покупку і прокат дитячих товарів,
 • безкоштовні** квитки в дитячі ігрові кімнати,
 • знижки** на шопінг,
 • знижки** на медичні послуги,
 • безкоштовні** послуги автомийки та знижки** на автосервіс,
 • замовлення доставки їжі зі значною знижкою**,
 • знижки** на подорожі, відпочинок і розваги, заняття спортом та інші неймовірно вигідні пропозиції.

Обирайте найпривабливіші варіанти у розділі «Магазин» або обмінюйте бонуси на послуги від ЕВЕРЕСТ™.

* Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

** Розмір знижки цін на продукцію та послуги за Сертифікатами, дата початку і закінчення знижки цін на продукцію та послуги передбачені Сертифікатами, перелік продукції та послуг, на які надається знижка, а також співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та послуги за Сертифікатами встановлюються Партнером «Клубу «Еверест». Під «безкоштовно» розуміється надання послуг і товарів на спеціальних умовах, передбачених Сертифікатами. Відповідальність за надання та розмір знижки за Сертифікатами несуть партнери «Клубу «Еверест».

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ*

«БОНУСНА ПРОГРАМА «ЕВЕРОК»*

Сплачуйте за послуги ЕВЕРЕСТ™ і беріть участь у розіграшах цінних призів, замовляйте подарункові сертифікати від Партнерів Бонусної програми.

Всі абоненти кабельного телебачення та Інтернету ЕВЕРЕСТ™ з моменту підключення отримують на власний рахунок бонуси:

 • щомісячно 20% від списаної абонплати за користування послугами,
 • щорічно за абонентський стаж.

Як можна витратити бонуси?

 • Обміняти на подарункові сертифікати від партнерів ЕВЕРЕСТ™. До вашої уваги більше 70 видів сертифікатів на різноманітні товари, послуги і розваги.
 • Стати учасником розіграшів цінних призів і подарунків.
 • Отримати знижку на послуги аналогового телебачення та Інтернету ЕВЕРЕСТ™.
 • Збільшити трафік у своєму тарифному пакеті.

Важливо! Головна умова нарахування бонусів – регулярне внесення абонентної плати за послуги.

* Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

«БОНУСНА ПРОГРАМА «ЕВЕРОК»

«КАРТКА «EVERCARD»*

Заощаджуйте від 100 гривень щомісяця** з дисконтною карткою «EVERCARD»!

Пред'являйте картку при оплаті товарів чи послуг у більш ніж 60 магазинах і закладах міста Вінниця і отримуйте знижки до 50% на продукти харчування, дитячі товари і послуги, одяг і взуття для всієї родини, лікарські препарати і медичні послуги, навчання, заняття спортом, подорожі та розваги, автосервісні послуги, а також багато інших привабливих пропозицій.

Щоб стати власником картки «EVERCARD», достатньо постійно користуватися послугами ЕВЕРЕСТ™. Дисконтна картка видається миттєво у будь-якому нашому інфоцентрі.

Не зволікайте, отримайте свою картку «EVERCARD» вже сьогодні і почніть заощаджувати!

* Детальніше про умови участі в Дисконтній програмі «ЕверОк», порядок отримання картки EVERCARD, а також перелік партнерів і знижок дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

** Інформація наведена за результатами дослідження середньостатистичного споживання товарів та послуг широкого вжитку абонентами ЕВЕРЕСТ™ з використанням картки «EVERCARD». Під час дослідження також використовувалась інформація від партнерів «ЕВЕРЕСТ™».

Картка «EVERCARD»

ЗБІЛЬШЕННЯ ТРАФІКУ ЗА БОНУСИ*

Не вистачило мегабайтів? Збільшуйте трафік на 25% за бонуси!

Абоненти, які користуються тарифними пакетами оптоволоконного Інтернету «Горизонт», «Далечінь», «Нове Безмежжя» та «Нове Безмежжя плюс», мають безкоштовний** доступ до ексклюзивних тарифів.

Витрачайте бонуси на сайті club.everest24.com.ua та отримуйте ще більше можливостей користування швидкісним Інтернетом у місті Вінниця.

Важливо! Головна умова нарахування бонусів – регулярне внесення абонентної плати за послуги.

* Детальніше про правила участі в Бонусній програмі «ЕверОк» та її окремих заходах, порядок нарахування та використання бонусів дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

** Під «безкоштовно» розуміється можливість абонентів послуги доступу до мережі Інтернет від ЕВЕРЕСТ™ збільшити кількість трафіку за бонуси відповідно до правил участі в Бонусній програмі «ЕверОк», що не передбачає оплату такої можливості в грошових одиницях.

Збільшення трафіку за бонуси

ЗНИЖКА НА ПОСЛУГИ АНАЛОГОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ІНТЕРНЕТУ*

Скористайтеся можливістю зменшити абонплату за бонуси!

Щорічно обмінюйте накопичені бонуси на:

 • знижку абонплати на 35% на 3 місяці користування аналоговим кабельним телебаченням,
 • знижку абонплати на 50% на 1 місяць користування швидкісним Інтернетом.

* Детальніше про умови надання знижок дивіться на сайті club.everest24.com.ua.

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ*