Зворотний зв'язок

Блог

Топ  4

Вихідні! Час комедій настав! Дивимося вечорами на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і сміємося до сліз. Ще більше цікавих фільмів шукайте у щотижневій телепрограмі.

Вигляд зверху кращий

Сб. – 18 квітня – 20:30 – телеканал VIP Comedy

Вигляд зверху кращий

Комедія, 2003 рік (США)
Режисер: Бруно Баррето
В ролях: Гвінет Пелтроу, Крістіна Епплгейт, Марк Руффало
Донна Дженсон народилася і мешкає у маленькому провінційному містечку. Вона все життя мріяла поїхати туди, де більше перспектив, адже хоче стати стюардесою на міжнародних лініях. З подругою, звичайно, веселіше підкорювати світ, тому Донна разом з Крістіною їдуть навчатися професії стюардеси. Якби ж вона знала раніше, як може підставити її ця подруга... Але Донна не злякається труднощів і подолає перешкоди до своєї мрії.

Зізнання небезпечної людини

Сб. – 18 квітня – 21:00 – телеканал Paramount Channel

Зізнання небезпечної людини

Комедія, 2002 рік (США, Канада, Німеччина)
Режисер: Джордж Клуні
В ролях: Сем Роквелл, Дрю Беррімор, Джордж Клуні
Чак Берріс, колишній автор популярних розважальних телепередач, через кризу змушений освоїти роботу найманого вбивці. Він проходить навчання і починає жити подвійним життям. Вбивця вже ліквідував тридцять три людини за завданням ЦРУ. Чи мучить його сумління? Давайте подивимося разом.

Правила Знайомства: Метод Хітча

Сб. – 18 квітня – 21:00 – телеканал Sony Turbo

Правила Знайомства Метод Хітча

Комедія, 2005 рік (США)
Режисер: Енді Теннант
В ролях: Вілл Сміт, Єва Мендес, Кевін Джеймс, Ембер Валлетта, Джулі Енн Емері
Злегка заплутана але весела комедія про хлопця, який заробляє собі на життя шлюбними знайомствами. Він допомагає навіть безнадійним хлопцям знайти кохання. І для цього у Хітча є
власний безвідмовний метод. Але наступний виявляється вже настільки безнадійним, що Хітч переконаний, що цей випадок стане піком його майстерності. Та хто ж знав, що все піде не так, як заплановано?..

Вулкан пристрастей

Нд. – 19 квітня – 18:00 – телеканал TV 1000 World Kino

Вулкан пристрастей

Комедія, 2013 рік (Франція, Бельгія)
Режисер: Александр Коффр
В ролях: Валері Боннтон, Дані Бун, Дені Меноше
Забули про колишнього і не планували зустрічатися з ним найближчим часом? Не вийде! Як у найгіршому сні: він сидітиме поруч у кріслі літака. Доведеться якось пережити цей переліт. О, ні! Ще й їхати в одному авто на весілля доньки! Невідомо, що страшніше: виверження ісландського вулкана чи вулкан пристрастей...

Прикинься моєю дружиною

Нд. – 19 квітня – 20:30 – телеканал VIP Comedy

Прикинься моєю дружиною

Комедія, 2011 рік (США)
Режисер: Денніс Дуган
В ролях: Адам Сендлер, Дженніфер Еністон, Ніколь Кідман
Веселий, позитивний і запальний фільм за участі зіркових акторів – чудовий спосіб покращити настрій і добре посміятися.
Щоб вразити дівчину на ім'я Палмер, Денні вигадує історію про невдалий шлюб і труднощі сімейного життя з мегерою. Все б добре спрацювало і Дені вдалося б справити правильне враження, якби Палмер не захотіла познайомитися з його дружиною. Чоловік не придумав нічого кращого, як попросити свою знайому зіграти роль його дружини. Картинка сім'ї вдалася добре, адже у Кетрін ще й двоє чудових діток. Але пара зайшла так далеко, що тепер всі навколо вважають їх ідеальним подружжям.