Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Ви готові до сеансу сміхотерапії? Приєднуйтесь, адже сміх покращує не лише настрій, а й самопочуття. Запасіться попкорном і улюбленими напоями та гайда дивитися комедії від ЕВЕРЕСТ™! Більше фільмів і передач шукайте у телепрограмі.

Ейс Вентура 2: Поклик природи

Сб. – 25 квітня – 20:30 – телеканал АМС

Ейс Вентура 2 Поклик природи

Комедія, 1995 рік (США)
Режисер: Стів Одекерк
В ролях: Джим Керрі, Іен МакНіс, Саймон Келлоу, Боб Гантон, Софі Оконедо
Славетний Ейс Вентура знову на екрані! Вже 25 років цей фільм заставляє глядачів реготати до гикавки. Детектив з розшуку домашніх тварин мусить виконати надважливу місію на африканському континенті. І він обов'язково знайде священну тварину Шикаку племені Вачаті. І весілля доньки вождя Вачаті, безперечно, відбудеться. Та хто б сумнівався у здібностях Ейса Вентури?! Він завжди досягає мети, незважаючи на випробування і перешкоди: зубатих алігаторів, величезних слонів і… ще багато чого.

Відчайдушні шахрайки

Сб. – 25 квітня – 22:50 – телеканал VIP Premiere HD

Відчайдушні шахрайки

Комедія, 2019 рік (США)
Режисер: Кріс Еддісон
В ролях: Енн Гетевей, Ребел Вілсон, Алекс Шарп
У тенета до цих шахрайок потрапити легко, але не так просто від них позбавитися. Ці дівчата такі різні зовні, мають різні бажання, амбіції та навички, але однаково прагнуть хорошого життя у достатку. Вони використовують будь-які методи, аби підзаробити грошенят на довірливих і наївних людях. Робота в команді – їх основний секрет успіху…

Мій найстрашніший кошмар

Нд. – 26 квітня – 21:00 – телеканал TV 1000 World Kino

Мій найстрашніший кошмар

Комедія, 2011 рік (Франція, Бельгія)
Режисер: Анн Фонтен
В ролях: Ізабель Юппер, Бенуа Пульворд, Андре Дюссольє
Вони б ніколи не зустрілися, не те, щоб навіть розмовляли. Які можуть бути спільні інтереси і теми для розмов у цих двох представників різних прошарків суспільства: простого робітника, що перебивається випадковими заробітками, і керівниці фонду сучасного мистецтва? Жодних! Але зустрілися їх діти, і тепер батькам доведеться знаходити спільну мову.

Чотири весілля і один похорон

Нд. – 26 квітня – 22:05 – телеканал Sony Channel

Чотири весілля і один похорон

Комедія, 1994 рік (Великобританія)
Режисер: Майкл Ньюелл
В ролях: Г'ю Грант, Енді МакДавелл, Крістін Скотт Томас, Ровен Аткінсон
Як з мінімальним бюджетом у 6 млн. доларів зняти комедію, яку із задоволенням дивляться більше 25 років? На зйомках весілля актори масовки були одягнені у свої сукні і смокінги. Пейзажі Шотландії відтворювали у Англії, адже грошей, щоб поїхати на зйомки натури взагалі не вистачило. Але все це не завадило Г'ю Гранту, Енді МакДавелл, Ровену Аткінсону та іншим акторам блискуче зіграти свої ролі.
Чарльз – переконаний холостяк. Разом з друзями він постійно відвідує весілля знайомих. Поступово всі навколо Чарльза створюють сім'ї, але це аж ніяк не додає йому бажання одружитися. Але зустріч з таємничою незнайомкою може все змінити…

Залягти на дно в Брюгге

Нд. – 26 квітня – 23:00 – телеканал XSport

Залягти на дно в Брюгге

Комедія, 2008 рік (Великобританія)
Режисер: Мартін МакДона
В ролях: Коллін Фаррелл, Брендан Глісон, Рейф Файнс
Кілер Рей не впорався із завданням. Шеф відправляє Рея і його колегу Кена на два тижні подалі від Англії, у старовинне бельгійське містечко Брюгге. Рей не знає, що можна робити у цій забутій Богом дірі. Хіба що шукати собі пригод. Кену подобається місто з безліччю музеїв, бібліотек, костелів та середньовічних будинків. Та Рей тут опинився не просто так. Шеф не пробачає помилок.

І Кен виконає це непросте завдання…