Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Що запланували на вечори останні вихідних зими? Пропонуємо провести їх у компанії з кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™. Знайомтеся з добіркою комедій на наших телеканалах та обирайте найсмішніші для гарного настрою.

Ще більше фільмів шукайте у щотижневій телепрограмі.

Тисяча слів

Сб. – 27 лютого – 21:00 – телеканал VIP Comedy

Тисяча слів

Комедія, 2012 рік (США) Режисер: Брайан Роббінс В ролях: Едді Мерфі, Керрі Вашингтон, Кліфф Кертіс
Джек МакКолл – літературний агент, тож має приголомшливий талант вмовляти та переконувати людей. У вмінні базікати з ним не зрівняється ніхто! Але зустріч із однією людиною може все змінити у житті Джека. Він стає власником Дерева Бодхі на своєму газоні. Після кожного сказаного Джеком слова зі священного дерева падає один листок. Найжахливіше, що Джеку відомо, що у нього є всього тисяча слів, адже щойно з дерева впаде останній лист, на нього чекає неминуча смерть.

Чотири весілля та один похорон

Сб. – 27 лютого – 21:00 – телеканал TV 1000 (East)

Чотири весілля та один похорон

Комедія, 1994 рік (Великобританія) Режисер: Майкл Ньюелл В ролях: Г'ю Грант, Енді МакДавелл, Крістін Скотт Томас Як з мінімальним бюджетом у 6 млн. доларів зняти комедію, яку із задоволенням дивляться більше 25 років? На зйомках весілля актори масовки були одягнені у свої сукні і смокінги. Пейзажі Шотландії відтворювали у Англії, адже грошей, щоб поїхати на зйомки натури взагалі не вистачило. Але все це не завадило Г'ю Гранту, Енді МакДавелл, Ровену Аткінсону та іншим акторам блискуче зіграти свої ролі. Чарльз – переконаний холостяк. Разом з друзями він постійно відвідує весілля знайомих. Поступово всі навколо Чарльза створюють сім'ї, але це аж ніяк не додає йому бажання одружитися. Але зустріч з таємничою незнайомкою може все змінити…

SuperПерці

Сб. – 27 лютого – 21:00 – телеканал Sony Turbo

SuperПерці

Комедія, 2007 рік (США) Режисер: Грег Моттола В ролях: Джона Гілл, Майкл Сера, Крістофер Мінц-Плассе
Комедія для шанувальників американських молодіжних комедій. Трійця не найпопулярних хлопців хочуть здійснити мрію кожного американського ботана – потрапити на круту вечірку і втратити незайманість. Тут є все, що так полюбляє молодь: сексуальні випускниці, море алкоголю, троє дружних ботанів і... двоє життєрадісних поліцейських. Фільм сповнений позитиву, непристойного гумору, тестостерону і молодіжного сленгу.

Ігри з вогнем

Нд. – 28 лютого – 17:30 – телеканал VIP Premiere HD

Ігри з вогнем

Комедія, 2019 рік (США) Режисер: Енді Фікмен В ролях: Джон Сіна, Кіген-Майкл Кі, Джон Легуїзамо
Елітний підрозділ пожежників рятує трьох дітей. Поки за хлопцями не приїхали батьки, рятувальники за законом повинні доглядати за ними. Але несподівано це завдання виявляється для хоробрих героїв набагато складніше їх небезпечної роботи. Дуже швидко рятувальники розуміють, що троє дітей у пожежному відділку – це запорука справжнього хаосу.

Жовтоокі крокодили

Нд. – 28 лютого – 21:00 – телеканал TV 1000 World Kino

Жовтоокі крокодили

Комедія, 2014 рік (Франція) Режисер: Сесіль Телерман В ролях: Жюліи Депардьє, Еммануель Беар, Патрік Брюель
Дві сестри абсолютно не схожі ані зовні, ані за характером. Жозефіна вивчає історію середньовічної Франції і виховує доньок. Її чоловік постійно без роботи. Несподівано він заявляє, що їде з молодою коханкою розводити крокодилів у Кенії.
Ірис – світська жінка, красуня, що вдало вийшла заміж. Якось, щоб похизуватися, вона збрехала, що пише роман про 12 століття. Щоб якось викрутитися з ситуації, вона пропонує Жозефіні написати роман за неї. Та хто ж міг подумати, що книга стане бестселером...