Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Навіть якщо весна не тішить теплою сонячною погодою, це не привід засмучуватися. Адже вихідні можна провести весело і цікаво з Інтернетом і кабельним телебаченням від ЕВЕРЕСТ™. Знайомтеся з нашою добіркою кінокомедій на вікенд і насолоджуйтесь переглядом.

Ще більше цікавих фільмів шукайте у щотижневій телепрограмі.

Шпигун по сусідству

Сб. – 17 квітня – 17:55 – телеканал TV 1000 Action

Шпигун по сусідству

Комедія, 2010 рік (США) Режисер: Брайан Левант В ролях: Джекі Чан, Ембер Валлетта, Мадлен Керролл, Вілді Шедлі
Невгамовний Джекі Чан – кумир дітей і дорослих. Хіба можна не сміятися з його пригод, не дивуватися віртуозним трюкам і без посмішки реагувати на міміку актора? Чудовий настрій після перегляду гарантовано! Приємного і ввічливого китайця Боба оточуючі вважають «безхребетним» і нездатним постояти за себе. Хоча насправді чоловік – таємний агент ЦРУ, він майстерно володіє кількома видами бойових мистецтв, дуже винахідливий, але не звик афішувати свої таланти. Боб закоханий у сусідку і навіть мріє про одруження. Він з радістю погоджується залишитися з трьома дітьми, коли жінці доведеться поїхати на кілька днів. Але вона навіть не уявляла, кого залишила за няньку своїм дітям і на що здатні її милі крихітки...

50 перших поцілунків

Сб. – 17 квітня – 20:00 – телеканал Sony Channel

50 перших поцілунків

Комедія, 2004 рік (США) Режисер: Пітер Сігал В ролях: Адам Сендлер, Дрю Берімор, Роб Шнайдер, Блейк Ларк, Шон Естін Генрі Рот був наполегливий у своїх бажаннях, тому після того, як він закохався в прекрасну Люсі, то до вечора вже зміг добитися взаємності. Вони молоді і щасливі, тому впевнені, що їх любов буде тривати вічно. Але одного разу Люсі потрапляє в автомобільну катастрофу. Коли приходить до тями, нічого і нікого не може пригадати. Але Генрі не збирається опускати руки, адже він вірить у кохання і готовий хоч щодня закохувати в себе Люсі!

Торкнуті

Сб. – 17 квітня – 21:50 – телеканал Fox Life

Торкнуті

Комедія, драма, 2014 рік (США) Режисер: Грен Велс В ролях: Роберт Шієн, Дев Патель, Зої Кравіц, Роберт Патрік, Кіра Седжвік, Алі Хілліс У Вінсента синдром Туретта, тому все своє життя він був під наглядом матері. Батько хлопця займається політикою і будує власну кар'єру. Після смерті дружини він відправляє сина до спеціального центру для людей з нервовими розладами. Тут Вінсент знаходить нових знайомих. Всі вони по-своєму «особливі», періодично їм зносить дах, але вони знаходять спільну мову. Підлітки викрадають авто лікаря і відправляються у подорож до океану. По дорозі їх чекає безліч кумедних ситуацій і несподіваних поворотів, які змінять торкнутих лише на краще...

Як бути латинським коханцем

Нд. – 18 квітня – 19:10 – телеканал VIP Comedy

Як бути латинським коханцем

Комедія, 2017 рік (США, Мексика)
Режисер: Кен Марино
В ролях: Еухеніо Дербес, Сальма Хаєк, Рафаель Алехандро
Максімо вирішив для себе ще у дитинстві, що він не створений для роботи і зароблятиме на життя іншим способом. Він не наслідуватиме приклад батька, що важко гарував все життя і загинув від нещасного випадку. Максімо одружився з набагато старшою власницею мережі магазинів і таким чином вирішив свої фінансові проблеми. Альфонс щасливо насолоджується життям багатія і ні в чому собі не відмовляє. Але це красиве життя несподівано закінчується. Максімо залишається без грошей і житла. Він нічого не вміє, окрім як бути жіночим догідником, тож розпочинає своє полювання.

Іспанська англійська

Нд. – 18 квітня – 21:45 – телеканал Sony Channel

Іспанська англійська

Комедія, 2004 рік (США)
Режисер: Джеймс Л. Брукс
В ролях: Адам Сендлер, Теа Леоні, Пас Вега
Консервативна латиноамериканка Флор Морено з донькою Крістіною переїздять з Мексики в США з надією на краще життя. На новому місці Флор влаштовується працювати економкою в будинок до заможного сімейства. Однак у жінки великі проблеми у спілкуванні з роботодавцями, адже вона абсолютно не володіє англійською мовою, а ті не розуміють іспанською. Дуже часто мовний бар'єр стає непереборною перешкодою у спілкуванні між екстраординарними американцями і консервативною мексиканкою. Це призводить до комічних і курйозних ситуацій.