Зворотний зв'язок

Блог

Фейк-контроль

Останні кілька років світ накрила справжня хвиля фейків, що стало особливо відчутно у період передвиборчих перегонів. Відверто брехливі і пропагандистські матеріали мали на меті маніпулювати думкою суспільства, і допомогти певному кандидату чи партії отримати бажані голоси виборців. У більшості випадків цього вдавалося досягти. Ще більше міфів і фейків спровокувала пандемія коронавірусу.

Корисні функції Google про які ви ще не знаєте

Найпопулярніша пошукова система Google щодня допомагає мільйонам користувачів Інтернету знаходити необхідну інформацію, отримувати відповіді на найскладніші запитання, пізнавати світ і серфити просторами Всесвітньої мережі з комфортом. Але насправді Google вміє набагато більше, аніж шукати інформацію, робити онлайн-переклади з різних мов і пропонувати найкращий маршрут у Google Maps. Про деякі приховані функції та можливості Google більшість з користувачів Інтернету навіть не здогадуються.

Топ  5

Ще думаєте, як провести вечори вихідних? Пропонуємо разом з нами подивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і добряче посміятися. У нашій добірці ви точно знайдете комедію на свій смак і отримаєте свою порцію позитиву і гарного настрою.

Топ  5

Нарешті довгоочікувані вихідні, а отже час дивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™. Читайте нашу добірку кращих комедій для вечірнього перегляду та не пропустіть найцікавіше.

Топ  5

Як щодо хороших комедій на вихідні? Мерщій дивитися найцікавіше та найвеселіше на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™! Читайте анонси з нашої добірки та не пропустіть вечірні перегляди комедій.