Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Вчені визначили, що діти до 6-ти років сміються в середньому біля 300 разів на день. З віком ця емоція використовується дедалі менше. І дорослі люди сміються приблизно 15 разів на добу. Прикро, адже сміх здатен зменшити рівень гормонів стресу, покращити настрій, додати привабливості та впевненості у собі. А ще щирий сміх заразний і спонукає сміятися всіх навколо. Тому смійтеся на здоров'я, переглядаючи комедії із щотижневої добірки на вихідні. І нехай у вас завжди буде багато приводів для дзвінкого сміху.

Топ  5

Краса врятує світ, а кінокомедії з нашої добірки на вихідні врятують вас від нудьги та поліпшать настрій. Не забудьте увімкнути телевізор та подивитися найсмішніші фільми цього вікенду на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Топ  5

Щирий сміх – це не лише бадьорий настрій, але й здоров'я. Під час дзвінкого сміху в організмі працюють 80 груп м'язів. Сміх тренує кровоносні судини та на 22% покращує кровообіг, поліпшує дихання не гірше спеціальних дихальних практик. 20 секунд сміху за кількістю спалених калорій дорівнює трьом хвилинам енергійних занять веслуванням. 60 секунд сміху замінять 15 хвилин їзди на велосипеді. А 15 хвилин сміху спалять калорії, які ви наїли з плиткою шоколаду. Дивіться комедії з нашої добірки та смійтеся на здоров'я.

Топ  5

Літо добігає кінця, тому варто останній його місяць спланувати і провести так, щоб не було прикро за останні два вже змарновані місяці. Тож почнемо з хороших комедій на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Топ  5

Ми підібрали п'ять найсмішніших комедій, які вам неодмінно потрібно подивитися цими вихідними. Якщо, звичайно, ви хочете добряче посміятися і відпочити біля екрану телевізора.