Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Погодьтеся, щоб розсмішити людину, потрібен справжній талант. Акторам з комедій, що увійшли до нашої традиційної добірки, вдається розсмішити глядачів від мала до велика. Дивіться цими вихідними комедії і смійтеся на здоров'я.

Топ  5

Ви не знайдете іншого такого ж популярного жанру серед глядачів. Комедії об'єднують, збираючи біля екрану всю родину. Вони здатні підняти настрій, примирити тих, хто посварився, зарядити бадьорістю, допомагають освідчитися у коханні і просто відпочити. Тож дивіться цими вихідними найсмішніші комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Топ  10

Пропонуємо вам добірку цікавих фільмів для затишних і приємних вечорів на цьому тижні.

Топ  5

3 липня 1928 року у США був проданий перший у світі телевізор. Модель з маленьким екраном та з механічною розгорткою коштувала 75 доларів – майже дві середні місячні зарплати простого робітника. Десь за два місяці перші глядачі змогли подивитися на телеекранах постановку «Посланець королеви». Це був справжній фурор.

Топ  5

Нарешті довгоочікувані вихідні! Як ви плануєте їх провести? Можливо, хочете пробігти марафон чи весь тиждень мріяли про смачний шашлик і позасмагати на сонечку? Як би ви не провели день, ввечері пропонуємо подивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ для гарного настрою.