Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Попереду довгий вікенд, а отже маємо більше вільного часу для улюблених справ, відпочинку і перегляду хорошого кіно. На каналах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ ви неодмінно знайдете чимало цікавого на будь-який вік і вподобання. Ми ж пропонуємо добірку комедій для вечірнього перегляду, щоб свята були ще приємнішими, веселішими і добрішими.

Топ  5

Останні вихідні осені потрібно провести весело і змістовно. Пропонуємо подивитися хороші комедії та добряче посміятися. Прихопіть щось смачненьке і знайомтесь із добіркою найцікавіших комедій вікенду.

Фейк-контроль

Останні кілька років світ накрила справжня хвиля фейків, що стало особливо відчутно у період передвиборчих перегонів. Відверто брехливі і пропагандистські матеріали мали на меті маніпулювати думкою суспільства, і допомогти певному кандидату чи партії отримати бажані голоси виборців. У більшості випадків цього вдавалося досягти. Ще більше міфів і фейків спровокувала пандемія коронавірусу.

Корисні функції Google про які ви ще не знаєте

Найпопулярніша пошукова система Google щодня допомагає мільйонам користувачів Інтернету знаходити необхідну інформацію, отримувати відповіді на найскладніші запитання, пізнавати світ і серфити просторами Всесвітньої мережі з комфортом. Але насправді Google вміє набагато більше, аніж шукати інформацію, робити онлайн-переклади з різних мов і пропонувати найкращий маршрут у Google Maps. Про деякі приховані функції та можливості Google більшість з користувачів Інтернету навіть не здогадуються.

Топ  5

Ще думаєте, як провести вечори вихідних? Пропонуємо разом з нами подивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і добряче посміятися. У нашій добірці ви точно знайдете комедію на свій смак і отримаєте свою порцію позитиву і гарного настрою.