Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Щирий сміх – це не лише бадьорий настрій, але й здоров'я. Під час дзвінкого сміху в організмі працюють 80 груп м'язів. Сміх тренує кровоносні судини та на 22% покращує кровообіг, поліпшує дихання не гірше спеціальних дихальних практик. 20 секунд сміху за кількістю спалених калорій дорівнює трьом хвилинам енергійних занять веслуванням. 60 секунд сміху замінять 15 хвилин їзди на велосипеді. А 15 хвилин сміху спалять калорії, які ви наїли з плиткою шоколаду. Дивіться комедії з нашої добірки та смійтеся на здоров'я.

Топ  5

Літо добігає кінця, тому варто останній його місяць спланувати і провести так, щоб не було прикро за останні два вже змарновані місяці. Тож почнемо з хороших комедій на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Топ  5

Ми підібрали п'ять найсмішніших комедій, які вам неодмінно потрібно подивитися цими вихідними. Якщо, звичайно, ви хочете добряче посміятися і відпочити біля екрану телевізора.

Топ  5

Погодьтеся, щоб розсмішити людину, потрібен справжній талант. Акторам з комедій, що увійшли до нашої традиційної добірки, вдається розсмішити глядачів від мала до велика. Дивіться цими вихідними комедії і смійтеся на здоров'я.

Топ  5

Ви не знайдете іншого такого ж популярного жанру серед глядачів. Комедії об'єднують, збираючи біля екрану всю родину. Вони здатні підняти настрій, примирити тих, хто посварився, зарядити бадьорістю, допомагають освідчитися у коханні і просто відпочити. Тож дивіться цими вихідними найсмішніші комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.