Зворотний зв'язок

Блог

Чому ви підключаєте кабель з під'їзду, а не з вулиці, як переважно роблять інші оператори? − питання, що найчастіше чують спеціалісти компанії-провайдера Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ від абонентів.

ТОП спортивних подій тижня 23-29 вересня

Насичений спортивними подіями тиждень не дозволить сумувати справжнім вболівальникам. Дивіться захоплюючі змагання і вболівайте за своїх фаворитів! Ще більше цікавих подій – у зручній щотижневій телепрограмі від ЕВЕРЕСТ™.

ТОП спортивних подій 16-22 вересня

Готуйте улюблені напої та запасайтеся снеками, адже на цьому тижні спортивні телеканали мають що показати своїм шанувальникам. Ми підібрали найяскравіші спортивні події і матчі, що просто неможливо пропустити.

Топ  5

14 вересня відзначається День українського кіно. З цієї нагоди згадаємо нещодавні фільми, які перевернули світогляд українського та закордонного глядача про вітчизняне кіно, вразили до глибини душі і залишили свій слід у серці. Останні кілька років українська кіноіндустрія стрімко розвивається і все частіше тішить глядачів цікавими кінострічками. Отож, топ 5 українських кінофільмів, що точно не залишать вас байдужими.

Топ  5

Сподіваємося, що святкування День міста не завадить вам подивитися ввечері цікаве кіно. Топ 5 комедій для гарного настрою на вікенд