Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

3 липня 1928 року у США був проданий перший у світі телевізор. Модель з маленьким екраном та з механічною розгорткою коштувала 75 доларів – майже дві середні місячні зарплати простого робітника. Десь за два місяці перші глядачі змогли подивитися на телеекранах постановку «Посланець королеви». Це був справжній фурор.

Топ  5

Нарешті довгоочікувані вихідні! Як ви плануєте їх провести? Можливо, хочете пробігти марафон чи весь тиждень мріяли про смачний шашлик і позасмагати на сонечку? Як би ви не провели день, ввечері пропонуємо подивитися комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ для гарного настрою.

Топ  5

Жодного вечора без комедії! Зарядіться гарним настроєм і позитивом – цього так часто не вистачає у житті.

Топ  10

Щоб провести вечір цікаво і покращити настрій, варто подивитися хороший фільм. Пропонуємо переглянути нашу добірку фільмів і скласти власний план перегляду телеканалів кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ на тиждень

Топ  5

Першість серед улюблених жанрів безперечно належить комедіям. Адже хороша комедія підніме настрій, покращить самопочуття, вилікує від хандри, прожене геть злість і роздратування, розмалює кольорами сіру буденність. Дивіться фільми з традиційної добірки комедій на вечори вихідних.