Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Займаємось кардіо, тренуємо м'язи живота та оздоровлюємося за допомогою простих вправ: вмикаємо телевізор, дивимося комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і сміємося від душі. Але обережно! Не потривожте сусідів своїм гучним сміхом

Топ  10

Перший тиждень літа мав би потішити нас теплом і яскравим сонцем. Натомість мусимо не забувати прихопити з собою парасольку. Але цікаві фільми на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ можна подивитися за будь-якої погоди. Традиційний топ 10 фільмів для вечірнього перегляду...

Топ  5

Останні весняні вихідні варто провести у доброму настрої. Навіть незважаючи на дощову прохолодну погоду. Тож берімо теплі ковдри, попкорн і смачні напої і гайда до телевізорів!

Топ  5

Сміємося разом за переглядом комедій на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™. Ми підібрали п'ять найвеселіших комедій для вечірніх переглядів. Не пропустіть!

Топ  4

Хороший настрій особливо важливий під час вимушеної ізоляції вдома. І кращий спосіб повеселитися − подивитися перевірені часом комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.