Зворотний зв'язок

Блог

Топ  8

Цікаво, емоційно, насичено, захопливо, несподівано, яскраво, вражаюче і без перерв на рекламу − все це про хітові фільмові телеканали VІР Megahit HD та VIP Premiere HD. Відтепер ці топові канали транслюються в промо перегляді в аналоговому пакеті кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ спеціально для справжніх шанувальників кіно. Дивіться найкращі фільми світового прокату останніх років та класичні зразки кінематографу щодня практично цілодобово. Приємного перегляду бажає ваш ЕВЕРЕСТ!

10 секретів безпечного шопінгу в Інтернеті

Якщо ви досі вагалися, чи купувати щось в Інтернеті, саме час зробити перше замовлення. Адже під час карантину шопінг вимушено перемістився в інтернет-мережу. І за новим взуттям чи курткою, та навіть за продуктами сьогодні краще йти не до торгового центру чи супермаркету, а в інтернет-магазини. Як купувати в Інтернеті, щоб отримати радість від покупки і не втратити гроші?

Топ  4

Вихідні! Час комедій настав! Дивимося вечорами на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і сміємося до сліз.

Чому роутер ріже швидкість

Спробуємо з'ясувати, чому об'ємні файли завантажуються швидше при підключенні мережевого кабелю безпосередньо до комп'ютера, та як можна покращити стабільність бездротового з'єднання через роутер.

Леонардо Да Вінчі на телеканалі Da Vinci

Сьогодні на телеканалі Da Vinci день Леонардо!

Леонардо Да Вінчі народився 568 років тому, але ми все ще захоплюємося його дивовижними роботами та ідеями. Приєднуйтесь до «Da Vinci» та дізнавайтеся про безліч талантів цієї неймовірної людини.