Зворотний зв'язок

Блог

Топ  9

Короткий робочий тиждень − хіба не привід для гарного настрою? Закріпимо його переглядом цікавих фільмів щовечора!

Топ  5

П'ять вечірніх комедій для гарного настрою на вихідних. Не пропустіть найцікавіше на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Топ  10

На телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ завжди є що подивитися. Особливо ввечері, коли перед телевізором збирається вся родина. Скористайтеся нашою традиційною добіркою і проведіть вільний час за переглядом цікавих фільмів і серіалів.

Топ  5

Ви готові до сеансу сміхотерапії? Приєднуйтесь, адже сміх покращує не лише настрій, а й самопочуття. Запасіться попкорном і улюбленими напоями та гайда дивитися комедії від ЕВЕРЕСТ™!

Топ  8

Цікаво, емоційно, насичено, захопливо, несподівано, яскраво, вражаюче і без перерв на рекламу − все це про хітові фільмові телеканали VІР Megahit HD та VIP Premiere HD. Відтепер ці топові канали транслюються в промо перегляді в аналоговому пакеті кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ спеціально для справжніх шанувальників кіно. Дивіться найкращі фільми світового прокату останніх років та класичні зразки кінематографу щодня практично цілодобово. Приємного перегляду бажає ваш ЕВЕРЕСТ!