Зворотний зв'язок

Блог

10 секретів безпечного шопінгу в Інтернеті

Якщо ви досі вагалися, чи купувати щось в Інтернеті, саме час зробити перше замовлення. Адже під час карантину шопінг вимушено перемістився в інтернет-мережу. І за новим взуттям чи курткою, та навіть за продуктами сьогодні краще йти не до торгового центру чи супермаркету, а в інтернет-магазини. Як купувати в Інтернеті, щоб отримати радість від покупки і не втратити гроші?

Топ  4

Вихідні! Час комедій настав! Дивимося вечорами на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ і сміємося до сліз.

Чому роутер ріже швидкість

Спробуємо з'ясувати, чому об'ємні файли завантажуються швидше при підключенні мережевого кабелю безпосередньо до комп'ютера, та як можна покращити стабільність бездротового з'єднання через роутер.

Леонардо Да Вінчі на телеканалі Da Vinci

Сьогодні на телеканалі Da Vinci день Леонардо!

Леонардо Да Вінчі народився 568 років тому, але ми все ще захоплюємося його дивовижними роботами та ідеями. Приєднуйтесь до «Da Vinci» та дізнавайтеся про безліч талантів цієї неймовірної людини.

Топ  10

А що ви частіше дивитеся по телевізору під час карантину, окрім новин і шкільних уроків? «Підсіли» на пізнавальні телеканали? Чи вивчаєте англійську мову на телеканалі English Club TV? Якщо все ж віддаєте перевагу повнометражним художнім фільмам, наша добірка саме для вас.