Зворотний зв'язок

Новини

Сертифікати в електронному форматі

Шановні абоненти!

Відтепер отримати сертифікати за бонуси в «Клуб Еверест» можливо, не виходячи з дому! Обирайте товари чи послуги від партнерів та завантажуйте сертифікати з електронної пошти на свій смартфон або комп'ютер. Звертаємо вашу увагу, що після закінчення карантину ви зможете також отримати друкований екземпляр сертифікату в офісі ТРК «ЕВЕРЕСТ».

з Великоднем

Найщиріші вітання з Великоднем!

Бажаємо Божого благословення, любові і душевного спокою, світлих і добрих думок, надії і радості у серці, родинного затишку та миру у вашому домі.

Христос Воскрес!

телеканал FilmUa Drama

У зв'язку з відсутністю актуального спортивного контенту з 15 квітня 2020 року телеканал Setanta Sports тимчасово замінено на фільмовий телеканал Film.Ua Drama.

Працюємо під час карантину

Незважаючи на карантин, ТРК «ЕВЕРЕСТ» продовжує працювати і забезпечувати абонентів стабільним Інтернетом, змістовним кабельним телебаченням та цілодобовим сервісом. Адже ми розуміємо, що саме зараз, як ніколи, вам потрібні якісні послуги для комфортної роботи, навчання, зв'язку з близькими, оплати послуг та дозвілля.

Дистанційне телевізійне навчання

У зв'язку із реалізацією загальнонаціонального освітнього проекту в аналоговому пакеті кабельного телебачення на період карантину замість телеканалу «Детский мир» працюватиме телеканал ZIK, де транслюватимуться відеоуроки для 7-го класу.