Акции

ЭВЕРЕСТ - Интернет провайдер Винница.

Подключай Интернет и Телевидение от Эверест в октябре и воспользуйся акционным предложением для новых абонентов - «Две за половину»!

Выбери две услуги за полцены и плати:
За Интернет - 85 грн/мес. в течение 3 месяцев
За качественное кабельное Телевидение - 45 грн/мес на целый год.

А для активных пользователей услугой Интернет - 1 терабайт (1000 ГБ) за 100 грн/мес. на 5 месяцев.

Не теряй времени - подключайся!

подключиться

* Відповідно до умов Акції, певна категорія учасників має можливість користуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет «Нове Безмежжя») за ціною 00 грн. 02 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 85 грн 00 коп за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по третій періоди включно або можливість користуватися послугою доступу до мережі Інтернет (тарифний пакет «Т-рабайт») за ціною 00 грн. 02 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 100 грн 00 коп за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по п’ятий періоди включно в залежності від групи учасників Акції (регулярна ціна тарифного пакету «Нове Безмежжя» становить 167 грн/міс, вартість акційного тарифного пакету «Т-рабайт» становить 100 грн/міс,), та користуватися послугою аналогове телебачення за ціною 0 грн. 30 коп. за перший розрахунковий період та в розмірі 45 грн за кожний наступний розрахунковий період, тобто з другого по дванадцятий розрахункові періоди включно (регулярна абонплата за послугу аналогове телебачення, згідного діючого прейскуранту, становить 90 грн./міс.).

Ліцензія провайдера програмної послуги № 00023-п від 19 березня 2015 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення