ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

ІНТЕРНЕТ + КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ У ВІННИЦІ

Ви самі вирішуєте, чим користуватися, що дивитися і за що платити. Оберіть свою пару!

на 6 міс.

TV + Інтернет-тариф
«Далечінь»

449
грн
міс.
 
на 6 міс.

TV + Інтернет-тариф
«Нове безмежжя»

495
грн
міс.
 
на 6 міс.

TV + Інтернет-тариф
«Справжній Гігабіт»

649
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

TV + Інтернет-тариф
«Нове безмежжя ПЛЮС»

565
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

TV + Інтернет-тариф
«Безлімітний 35»

649
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«ДАЛЕЧІНЬ»* + TV

Цей дует підійде абонентам, які обожнюють дивитися телевізор, але й хочуть отримувати новини та інформацію з інтернет-ресурсів, спілкуватися по відеозв'язку з близькими, користуватися соцмережами, завантажувати фото й музику, часом переглядати фільми онлайн.

Близько 140 телеканалів для будь-якого віку й вподобань можна дивитися на кількох телевізорах одночасно за одну абонплату.

* Об'єм трафіку — 400 ГБ, вартість 1 МБ — 0,0007 грн.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ»* + TV

Найпопулярніша серед усіх підключень пара, адже відкриває багато свободи у користуванні стабільно швидким інтернетом з симетричною швидкістю до 100 Мбіт/с1 і дозволяє дивитися близько 140 рейтингових українських і закордонних телеканалів на кількох телевізорах одночасно, сплачуючи одну абонплату.

Чудовий вибір для всієї родини, коли школярам потрібно навчатися, а вам працювати онлайн, найменшим хочеться розважатися в інтернет-мережі, а батькам дивитися телевізор.

* Об'єм трафіку —2000 ГБ, вартість 1 МБ — 0,00017 грн

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС» + TV

Ще більше можливостей для користування безлімітним домашнім інтернетом з симетричною швидкістю до 100 Мбіт/с1 для тих, хто не мислить життя без щоденного серфінгу сторінками Всесвітньої мережі.

Працювати, навчатися, розважатися і спілкуватися онлайн можна всім у родині одночасно — інтернету вистачить на все. А близько 140 цікавих українських та закордонних телеканалів допоможуть урізноманітнити дозвілля.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«БЕЗЛІМІТНИЙ 35»* + TV

Працюєте за комп'ютером вночі, адже роботодавець знаходиться в іншому часовому поясі? Цей дует тарифів просто створений для «нічних пташок».

Безлімітний інтернет і стабільно висока симетрична швидкість доступу до 100 Мбіт/с з 01:00 до 09:00 — ідеальні умови для ефективної роботи. А близько 140 телеканалів кабельного телебачення забезпечать цікаве дозвілля і дорослим, і дітям.

* Швидкість доступу до інтернету з 09:00 до 01:00 — до 35 Мбіт/с, з 01:00 до 09:00 — до 100 Мбіт/с .

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«СПРАВЖНІЙ ГІГАБІТ» + TV

Підключіть цей мікс тарифів інтернету та кабельного телебачення, щоб отримати максимум можливостей і задоволення від якісних послуг.

Безлімітний тариф із симетричною швидкістю до 1 Гбіт/с дасть змогу комфортно користуватися інтернетом на максимумі всім у родині: працювати з великими обсягами інформації, дивитися відео у найвищій якості, спілкуватися, грати в ігри онлайн. І все це одночасно та без втрати швидкості.

Для тих, хто не уявляє життя без телевізора, доступні до перегляду близько 140 рейтингових українських і закордонних каналів телебачення.

ІНТЕРНЕТ + КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ ЗРУЧНО!

Не обмежуйте себе в можливостях — обирайте домашній інтернет зі стабільно високою швидкістю доступу до 1 Гбіт/с1 і близько 140 рейтингових телеканалів кабельного телебачення та отримуйте максимум переваг:

технічне обслуговування і вирішення поточних питань в одному місці

швидке підключення домашнього інтернету та кабельного телебачення без додаткових пристроїв

стабільна швидкість доступу до інтернету до 1 Гбіт/с 1

можливість обрати інтернет-тариф відповідно до потреб

близько 140 рейтингових телеканалів для всієї родини у цифровій та HD якості

якість телезображення не залежить від швидкості інтернету чи погодних умов

можливість підключити кілька телевізорів і сплачувати одну абонплату

більше бонусів за оплату послуг — ширші можливості користування програмою лояльності

УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «КЛУБ ЕВЕРЕСТ»

Користуйтеся послугами домашнього інтернету та кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ й отримуйте:

  • знижки 3–32 % з карткою EVERCARD на послуги й покупки у магазинах та закладах,
  • знижки до 100 % за сертифікатами від партнерів «Клубу Еверест»,
  • знижки на абонплату за послуги інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™,
  • збільшення трафіку у пакетах домашнього інтернету,
  • участь у розіграшах цінних призів*.

ЕВЕРЕСТ™ — це сучасна оптоволоконна мережа, інноваційні технології та надійне обладнання від провідних світових виробників (Cisco, Extreme, Juniper тощо). Тому всі абоненти отримують стабільний і якісний сигнал інтернету й телебачення у кожному районі міста та в будь-який час доби.

Підключайте одночасно дві послуги та насолоджуйтесь швидкісним стабільним домашнім інтернетом до 1 Гбіт/с1 і дивіться близько 140 цікавих телеканалів кабельного телебачення.

Хто може підключити послуги?

Пропозиція активна для нових і постійних абонентів ЕВЕРЕСТ™, які користуються поки що лише однією з послуг.

Як підключити домашній інтернет і кабельне телебачення?

Щоб підключити послуги інтернет + телебачення від ЕВЕРЕСТ™, достатньо зателефонувати оператору кол-центру або залишити заявку на сайті. Технічна можливість і час підключення інтернету + ТБ визначаються індивідуально.

Новий рівень швидкості та якості інтернету

Якщо хочете комфортно працювати, розважатися, спілкуватися, дивитися спортивні трансляції онлайн, користуватися інтерактивними сервісами, підключіть швидкісний домашній інтернет до 1 Гбіт/с від ЕВЕРЕСТ™. Обирайте відповідний лімітований або безлімітний тариф і сплачуйте лише за те, чим користуєтесь.

Кабельне телебачення vs інтернет-ТБ

Найпростіший та універсальний спосіб дивитися світові кіношедеври, насолоджуватися улюбленими передачами й шоу, стежити за новинами та спортивними подіями, подорожувати й пізнавати історію світу — підключити кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™.

Для цього не потрібні додаткові дорогі пристрої, суперпотужні антени, комп'ютер або спеціальні телевізори, підключення до інтернету, як для супутникового, цифрового телебачення Т2 або інтернет-телебачення. Не знадобиться встановлювати додатки, які потребує інтернет ТБ.

Аналоговий пакет ЕВЕРЕСТ™ можна підключити навіть до телевізора старого покоління і дивитися понад 70 рейтингових телеканалів. У вас новий телевізор, що підтримує стандарти MPEG-4 та DVB-C? Дивіться близько 140 фільмових, спортивних, пізнавальних і розважальних телеканалів у неперевершеній якості зображення і звуку.

1 Під 1 Гбіт/с, 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі інтернет для користувачів. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.
* Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.