ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

ДОМАШНІЙ ІНТЕРНЕТ PON У ВІННИЦІ

на 6 міс.

Інтернет-тариф
«КОМФОРТ 100»

345
грн
міс.
 
на 6 міс.

Інтернет-тариф
«ЕНЕРГІЯ 300»

390
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«СВОБОДА 500»

500
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«ПРЕСТИЖ 1000»

550
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«КОМФОРТ 100»

Зручний тариф для тих, хто часто користується інтернетом. Стабільно висока симетрична швидкість доступу до 100 Мбіт/с і необмежений трафік дають змогу комфортно працювати, навчатися дистанційно, розважатися, досхочу спілкуватися, дивитися фільми та серіали онлайн.

345
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«ЕНЕРГІЯ 300»

Оптимальний безлімітний тарифний пакет для активних та енергійних користувачів, яким вкрай важливі висока симетрична швидкість доступу до інтернету й трафік без обмежень. Зауважте, що стаціонарний комп'ютер, ноутбук і роутер мають бути адаптовані для роботи з високими швидкостями доступу до інтернету, щоб ви змогли сповна оцінити можливості тарифного пакета.

390
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«СВОБОДА 500»

Супертариф для всіх, хто не звик до обмежень і завжди прагне більшого. Без лімітів трафіку та на мегависокій симетричній швидкості доступу до інтернету до 500 Мбіт/с насолоджуйтесь комфортним користуванням всіма перевагами мережі. Обов'язково подбайте про відповідний гігабітний роутер, ПК та ноутбук, які здатні підтримувати високі швидкості.

500
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«ПРЕСТИЖ 1000»

Цей тариф створений для тих, хто хоче користуватися інтернетом без будь-яких обмежень та умовностей. Безлімітний трафік і стабільно висока швидкість до 1 Гбіт/с відкривають неймовірні можливості для перегляду фільмів у найвищій якості зображення, миттєвого завантаження великих файлів, роботи з різноманітними інтернет-застосунками та онлайн-сервісами, максимально комфортного користування сучасними технологіями «розумний дім».

550
грн
міс.

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ PON У ЦЕНТРІ ТА НА СТАРОМУ МІСТІ

Волоконно-оптична мережа за технологією PON — це максимальна надійність і стабільність з'єднання, висока швидкість доступу до інтернету до 1 Гбіт/с.

Підключіть домашній оптоволоконний інтернет від ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці та оцініть переваги:

Стабільно висока швидкість доступу до інтернету до 1 Гбіт/с1

Завжди надійне з'єднання для кожного абонента

Можливість заощаджувати з «Клубом Еверест»

Один кабель для двох послуг: інтернету та кабельного телебачення

Вибір тарифних планів відповідно до потреб

Швидке підключення послуг інтернету та кабельного телебачення

Безоплатне2 обладнання для підключення послуг

Цілодобовий якісний сервіс і техпідтримка без вихідних

ВИГІДНІ ЗНИЖКИ З ПРОГРАМОЮ ЛОЯЛЬНОСТІ «КЛУБ ЕВЕРЕСТ»

Заощаджуйте щомісяця більше, аніж сплачуєте за послуги домашнього інтернету та кабельного телебачення. Учасники бонусної програми «Клуб Еверест» мають особливі можливості та привілеї:

  • знижки 3–32 % з карткою миттєвих знижок EVERCARD у закладах партнерів,
  • знижки до 99 % з подарунковими сертифікатами від партнерів «Клубу Еверест»,
  • знижки на послуги інтернету та кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™,
  • участь у розіграшах цінних призів.

Домашній оптоволоконний інтернет PON у Вінниці

Щоб високошвидкісний надійний оптоволоконний інтернет був доступний всім вінничанам, інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™ впроваджує ще одну технологію побудови волоконно-оптичної мережі PON (Passive Optical Network) та починає процес підключення абонентів.

Можливості та переваги PON

Ефективна технологія PON (Passive Optical Network) — система передачі даних, що використовує оптичне волокно для забезпечення інтернет-зв'язку користувачам. Її принцип ґрунтується на концепції «пасивної» мережі: дані передаються через волоконно-оптичний кабель без використання активного обладнання (комутаторів). Замість них встановлюються оптичні розподільні модулі, які ділять сигнал між кількома кінцевими користувачами. Така методика спрощує керування мережею.

Одна з головних переваг PON — висока пропускна здатність, що дає змогу пропонувати абонентам доступ до високошвидкісного оптоволоконного інтернету та можливість передавати великі обсяги даних. Волоконно-оптичний кабель забезпечує високу надійність і стабільність з'єднання, адже він стійкий до перешкод, погодних умов і не спотворює сигнал навіть на великій відстані. Мережа стійка до перебоїв та аварійних відключень електроенергії, тож можна користуватися оптоволоконним інтернетом без світла. Але абоненту потрібно обов'язково подбати про живлення комп'ютера, роутера та «онушки».

Ще один важливий плюс PON — це здатність забезпечувати надання зразу двох послуг (доступ до оптичного інтернету та кабельного телебачення) по одному волоконно-оптичному кабелю.

Тарифи для будь-яких потреб

Принцип розумних витрат виключно на те, чим користуєтесь, дотримано і при розробці тарифних пакетів. Ви можете обрати оптимальний тариф відповідно до потреб та активності в користуванні оптоволоконним інтернетом:

  • «Комфорт 100» — безлімітний пакет із симетричною швидкістю до 100 Мбіт/с ,
  • «Енергія 300» — безлімітний тариф із симетричною швидкістю до 300 Мбіт/с ,
  • «Свобода 500» — безлімітний пакет із симетричною швидкістю до 500 Мбіт/с ,
  • «Престиж 1000» —безлімітний пакет із симетричною швидкістю до 1000 Мбіт/с .

За зміну тарифного плану оплата не знімається.

Як підключити домашній оптоволоконний інтернет PON

За технологією PON волоконно-оптичний кабель підводиться від обладнання провайдера безпосередньо у приватний будинок чи квартиру користувача. Абоненту, щоб підключити домашній оптовлоконний інтернет PON потрібен спеціальний пристрій — оптичний абонентський термінал ONU (Optical Network Unit). Технічні спеціалісти лагідно називають цю невеличку пластикову коробочку «онушкою». Простими словами: вона приймає оптичний сигнал, що надходить через оптичне волокно, та перетворює його на сигнали, що будуть зрозумілі кінцевим пристроям абонентів (ноутбук, ПК, маршрутизатор чи телефон).

Для підключення оптоволоконного інтернету PON в квартирі чи приватному будинку вам не доведеться шукати в магазинах і купувати термінал ONU, адже інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™ забезпечує кожного абонента необхідним обладнанням. Після встановлення технічними спеціалістами провайдера «онушки» можете підключити до неї ноутбук, комп'ютер або ж роутер, щоб користуватися супершвидкісним і надійним оптичним інтернетом одночасно з кількох пристроїв.

Зауважте, що для ефективного користування оптоволоконним інтернетом на максимально високих швидкостях вам знадобиться гігабітний роутер. Крім того, мережеві карти комп'ютера чи ноутбука мають мати високу пропускну здатність (1 Гбіт/с). Варто також встановити на комп'ютерну техніку операційну систему не нижче Windows 7.

Сервіс і техпідтримка 24/7

Дуже важливо, щоб швидкісний оптичний інтернет і кабельне телебачення працювали якісно та стабільно і ви могли комфортно користуватися послугами. Саме тому сервісна служба інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ працює у цілодобовому режимі без вихідних і свят. Будь-які технічні, організаційні чи поточні питання вирішуються швидко та компетентно. Для перевірки роботи послуг домашнього оптоволоконного інтернету і телебачення за викликом абонента, усунення неполадок мобільні бригади виїздять у найкоротший термін.

* Під 300, 500 Мбіт/с,1 Гбіт/с у тексті мається на увазі можливість доступу до мережі інтернету для користувачів тарифних пакетів. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.