ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІД ЕВЕРЕСТ™

Дивіться все, що любите й коли забажаєте!

на 6 міс.

Близько 140 телеканалів кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ у цифровому та аналоговому форматі відкриють яскравий і дивовижний світ на екрані вашого телевізора.

У пакетах зібрані топові українські та закордонні телеканали для всієї родини: фільмові, інформаційні, пізнавальні, розважальні, дитячі та спортивні.

Підключення кабельного телебачення не передбачає використання додаткових пристроїв, антен чи приймачів.

За кілька підключених у квартирі телевізорів абоненти сплачують одну абонплату.

150
грн
міс.
 

ТЕЛЕПРОГРАМА

КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЕВЕРЕСТ™ У ВІННИЦІ — ЦЕ:

близько 140 рейтингових телеканалів
у цифровому та аналоговому
форматі

стабільний і надійний
телесигнал

швидке підключення
телебачення без додаткового
обладнання

одна абонплата за кілька
підключених телевізорів
у квартирі

УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «КЛУБ ЕВЕРЕСТ»

За користування якісними послугами домашнього інтернету та кабельного телебачення у Вінниці абоненти мережі ЕВЕРЕСТ™ отримують винагороду у вигляді знижок, бонусів і подарунків:

  • з карткою EVERCARD — знижки 3-32 % у магазинах та закладах Вінниці,
  • із сертифікатами — знижки до 100 % на покупки та послуги від партнерів «Клубу Еверест»,
  • знижки на абонплату на послуги інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™,
  • можливість збільшити трафік у пакетах домашнього інтернету,
  • участь у мегарозіграшах цінних призів.

Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ — простий і зручний спосіб дивитися улюблені телепрограми та фільми на екрані будь-якого телевізора. Швидке підключення телебачення у Вінниці без додаткових пристроїв, приймачів для цифрового ефірного телебачення Т2 і дорогих антен робить його доступним кожному абоненту. Завдяки сучасній волоконно-оптичній мережі та потужному обладнанню провайдера телесигнал завжди стабільний і якісний.

Аналогове телебачення

Стільки цікавих і різноманітних телеканалів ви не знайдете у жодному базовому пакеті1 аналогового кабельного телебачення інших провайдерів. ЕВЕРЕСТ™ зібрав найбільш рейтингові українські та закордонні телеканали в аналоговому форматі, щоб кожен у родині отримав максимум задоволення від перегляду телевізора.

Підключіть кабельне ТБ у Вінниці й насолоджуйтесь переглядом фільмових, пізнавальних телеканалів, вболівайте за переможців на ексклюзивних спортивних каналах, дивіться інформаційні канали й відслідковуйте найсвіжіші новини, розважайтеся і навчайтеся, подорожуйте країнами, пізнавайте світ та історію, вмикайте дитячі телеканали наймолодшим глядачам.

Цифрове телебачення

Дивіться ще більше телеканалів на екранах телевізорів, які підтримують стандарти DVB-C та MPEG-4!

Цифрове кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ — це близько 140 телеканалів у неперевершеній якості зображення і з дивовижно чистим звуком. У цифровому пакеті зібрані рейтингові українські та закордонні телеканали, що найбільше подобаються телеглядачам: фільмові, спортивні, інформаційні, дитячі, пізнавальні, музичні, розважальні.

Більша частина каналів транслюється у HD якості. Яскраві кольори, висока чіткість зображення, що дозволяє роздивитися на екрані найменші деталі, відмінний стереозвук створюють реалістичне враження перебування у кінотеатрі.

Як підключити телебачення

Щоб дивитися улюблені телепрограми, шоу, цікаві фільми на екранах телевізорів, не потрібно купувати чи орендувати спеціальні додаткові пристрої, встановлювати антени або підключати швидкісний інтернет. У Вінниці телебачення ЕВЕРЕСТ™ підключається до телевізора абонента від обладнання провайдера через кабель2 й не потребує додаткових витрат.

Сервіс 24/7

Щоб кожен абонент завжди відчував підтримку та міг розраховувати на професійну допомогу, сервісна служба провайдера кабельного телебачення й інтернету ЕВЕРЕСТ™ працює цілодобово без вихідних і свят. Звернутися із запитаннями та отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста можна за телефоном або через офіційні сторінки компанії у соцмережах. За потреби мобільні сервісні бригади у найкоротший термін виїздять на виклики для усунення неполадок.

1 Наявність права на ретрансляцію у кабельній мережі ТМ «ЕВЕРЕСТ» програм (каналів), які відсутні у інших провайдерів на території міста Вінниці.
2 Мова йде про можливість підключення послуги «Аналогове телебачення» напряму від розподільчого щита.
*Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.