Зворотний зв'язок

Акції

Як спростити своє життя?
Дуже легко — обрати надійного і відповідального провайдера Інтернету і кабельного телебачення. Тоді не доведеться перейматися нестабільною швидкістю Інтернету, нарікати на відсутність цікавих телеканалів у пакетах телебачення, витрачати вільний час на спроби зв'язатися з провайдером, щоб отримати консультацію.

Завжди надійні послуги, якість яких підтверджують сотні тисяч абонентів, пропонує провайдер ЕВЕРЕСТ™. Кожен абонент має можливість користуватися стабільно швидким домашнім Інтернетом до 100 Мбіт/с і дивитися до 120 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів кабельного телебачення у цифровій та HD якості, отримувати бездоганний цілодобовий сервіс і технічну підтримку.

Підключайте у вересні стабільно швидкий домашній Інтернет до 100 Мбіт/с від ЕВЕРЕСТ™ і забирайте свій роутер1!
Бо ж ми знаємо, як важливо всім у родині бути завжди на зв'язку, навчатися і працювати, шукати необхідну інформацію у Всесвітній мережі чи просто дивитися цікавий фільм. Користуйтеся можливостями Інтернету одночасно на кількох пристроях з новеньким роутером — Інтернету вистачить на всіх!

Кабельне телебачення від ЕВЕРЕСТ™ у кожен дімЗустрічайте унікальну «Приватну пропозицію»* для мешканців Старого міста!
Підключіть кабельне телебачення за 10 грн** і дивіться три місяці безкоштовно*:

ЕВЕРЕСТ. Акція «Гривня до гривні»

Ви ще не дивитеся цікаві різноманітні канали аналогового чи цифрового телебачення від торгової марки Еверест? Нещодавно купили комп’ютер і бажаєте мати високошвидкісний Інтернет у себе вдома? Чи просто стомилися від неякісного обслуговування та нестабільності роботи Вашого провайдера і хочете користуватися справді якісними послугами?