Зворотний зв'язок

Акції

Багато гаджетів і для всіх потрібен Інтернет?

Підключайте стабільно швидкий домашній Інтернет до 100 Мбіт/с від ЕВЕРЕСТ™ у жовтні і отримайте новий потужний роутер у подарунок1.
Подорожуйте Інтернетом і максимально користуйтеся його можливостями одразу на кількох пристроях — трафіка вистачить на все!

Кабельне телебачення від ЕВЕРЕСТ™ у кожен дімЗустрічайте унікальну «Приватну пропозицію»* для мешканців Старого міста!
Підключіть кабельне телебачення за 10 грн** і дивіться три місяці безкоштовно*:

ЕВЕРЕСТ. Акція «Гривня до гривні»

Ви ще не дивитеся цікаві різноманітні канали аналогового чи цифрового телебачення від торгової марки Еверест? Нещодавно купили комп’ютер і бажаєте мати високошвидкісний Інтернет у себе вдома? Чи просто стомилися від неякісного обслуговування та нестабільності роботи Вашого провайдера і хочете користуватися справді якісними послугами?

Як спростити своє життя?
Дуже легко — обрати надійного і відповідального провайдера Інтернету і кабельного телебачення. Тоді не доведеться перейматися нестабільною швидкістю Інтернету, нарікати на відсутність цікавих телеканалів у пакетах телебачення, витрачати вільний час на спроби зв'язатися з провайдером, щоб отримати консультацію.

Завжди надійні послуги, якість яких підтверджують сотні тисяч абонентів, пропонує провайдер ЕВЕРЕСТ™. Кожен абонент має можливість користуватися стабільно швидким домашнім Інтернетом до 100 Мбіт/с і дивитися до 120 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів кабельного телебачення у цифровій та HD якості, отримувати бездоганний цілодобовий сервіс і технічну підтримку.