Зворотний зв'язок

Новини

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 14 червня 2021 р. з 06:00 до 08:00 години ранку можливе тимчасове відключення послуг доступу до Інтернету та кабельного телебачення у районі Замостя, Центру, Старого міста, вулиці Князів Коріатовичів.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 11 червня 2021 р. впродовж дня можливе тимчасове відключення послуг доступу до Інтернету та кабельного телебачення за адресами: вул. К. Василенка, вул. Академіка Павлова, вул. Стрілецька, вул. Академіка Янгеля.

Літо – це не лише спекотні сонячні дні, але й грозові дощі. Розряд блискавки, температура якої може перевищувати 30 тис. градусів за Цельсієм, може влучити в кабелі телефонних ліній, антени, лінії електропередач і пошкодити ваш телевізор, комп'ютер, Wi-Fi роутер. Тому вкотре нагадуємо про необхідність дотримання правил експлуатації електричних приладів під час грози та заходів безпеки, які допоможуть запобігти ураженню електричним струмом і захистять від ударів блискавки

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 10 червня 2021 р. впродовж дня можливе тимчасове відключення послуг доступу до Інтернету та кабельного телебачення за адресами: вул. Стрілецька, вул. Академіка Янгеля, вул. П. Запорожця, вул. К. Василенка, вул. М. Пирогова, вул. Академіка Павлова.

Новий партнер Програми лояльності

Зустрічайте нових партнерів Програми лояльності «Клуб «Еверест»!

Знайомтеся з цікавими пропозиціями, обмінюйте бонуси на сертифікат на 2 безкоштовних квитки на творчі заходи від компанії «Ukrshow Company».
Користуйтеся карткою EVERCARD, щоб отримати знижку 7% на весь асортимент товарів від зоомагазину «Зоологія на Нансена».