ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

ДОМАШНІЙ ІНТЕРНЕТ У ВІННИЦІ

на 6 міс.

Інтернет-тариф
«Далечінь»

299
грн
міс.
 
на 6 міс.

Інтернет-тариф
«Нове безмежжя»

345
грн
міс.
 
на 6 міс.

Інтернет-тариф
«Справжній Гігабіт»

499
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«Нове безмежжя ПЛЮС»

415
грн
міс.
 
на
1  МІСЯЦь

Інтернет-тариф
«Безлімітний 35»

345
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«ДАЛЕЧІНЬ»*

Оптимальний тариф для всіх, хто не є завзятими користувачами можливостей інтернету, але хочуть читати стрічку актуальних новин, спілкуватися по відеозв'язку у месенджерах, користуватися соцмережами, завантажувати музику та фото й інколи дивитися фільми онлайн.

* Об'єм трафіку — 400 ГБ, вартість 1 МБ — 0,0007 грн.

299
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ»*

Найпопулярніший тариф з симетричною швидкістю до 100 Мбіт/с, що здатен задовольнити всі потреби у щоденному користуванні інтернетом одночасно на кількох пристроях через Wi-Fi: робота, навчання і розваги онлайн, перегляд потокового відео у хорошій якості, завантаження відео та музики, користування соцмережами й месенджерами.

* Об'єм трафіку — 2000 ГБ, вартість 1 МБ — 0,00017 грн

345
грн
міс.
 

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС»

Безлімітний тарифний пакет оптоволоконного інтернету, який підключають особливо активні абоненти. Стабільно висока симетрична швидкість до 100 Мбіт/с і безлімітний трафік дозволяють вільно використовувати можливості інтернету одночасно на кількох пристроях через роутер.

415
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«СПРАВЖНІЙ ГІГАБІТ»

Тариф, що дарує просто неймовірні враження! Надзвичайна симетрична супершвидкість до 1 Гбіт/с та повністю безлімітний трафік дадуть змогу випробувати всі можливості інтернету, миттєво завантажувати та відправляти «важкі» файли, працювати з будь-якими онлайн-сервісами та інтернет-застосунками, комфортно користуватися сучасними технологіями (VR-гарнітури, системи «розумний дім» тощо).

499
грн
міс.

ІНТЕРНЕТ - ТАРИФ
«БЕЗЛІМІТНИЙ 35»*

Жодних обмежень трафіку! Цей безлімітний тариф інтернету — справжня знахідка для тих, хто працює дистанційно переважно вночі. Адже саме тоді абоненти отримують симетричну стабільно високу швидкість доступу — до 100 Мбіт/с. З 09:00 до 01:00 швидкість доступу до інтернету — 35 Мбіт/с.

* Швидкість доступу до інтернету з 09:00 до 01:00 — до 35 Мбіт/с, з 01:00 до 09:00 — до 100 Мбіт/с.

345
грн
міс.

ДОМАШНІЙ ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ ДО 1 ГБІТ/С У ВІННИЦІ

Волоконно-оптична мережа ЕВЕРЕСТ™ — гарантія максимального комфорту щоденного користування високошвидкісним інтернетом.

Підключіть домашній оптоволоконний інтернет від ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці та відчуйте переваги:

Постійно висока швидкість доступу до інтернету до 1 Гбіт/с1

Стабільний сигнал, незважаючи на погодні умови, район міста або час доби

Можливість вибору інтернет-тарифу відповідно до потреб

Сервіс і технічна підтримка 24/7 без вихідних і свят

УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «КЛУБ ЕВЕРЕСТ»

Приєднуйтесь до «Клубу Еверест» і заощаджуйте щомісяця від 200 гривень, отримуйте цінні подарунки, користуйтесь вигідними пропозиціями для постійних абонентів:

  • знижки 3–32 % з карткою EVERCARD у магазинах та закладах Вінниці,
  • знижки до 100 % із сертифікатами на покупки та послуги від партнерів «Клубу Еверест»,
  • знижки на послуги оптоволоконного інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™,
  • можливість збільшити трафік у пакетах домашнього інтернету,
  • участь у розіграшах цінних призів*.

Високошвидкісний оптоволоконний інтернет ЕВЕРЕСТ™ — це широкі можливості для роботи та навчання, велетенські інформаційні бази даних, доступ до різноманітних розваг, можливість спілкування на відстані.

Швидкість до 1Гбіт/с

Швидкість, стабільність, надійність — основні особливості, що визначають якість оптоволоконного інтернету ЕВЕРЕСТ™. Завдяки волоконно-оптичній мережі ви можете комфортно користуватися стабільно швидким домашнім Інтернетом до 1Мбіт/с , спілкуватися з близькими та грати в ігри з низьким пінгом і без затримок.

Волоконно-оптичний кабель — це пучок дротів зі скловолокна, кожен з яких завтовшки, як волосина. Одна така «волосина» здатна передавати величезну кількість даних зі швидкістю світла. На оптоволокно не впливають електромагнітні хвилі чи складні погодні умови. Воно стійке до пожеж, загорянь та випадкових замикань. Завдяки цим властивостям оптоволокно — найкращий спосіб підключення інтернету у будинку.

Користуючись дротовим інтернетом ЕВЕРЕСТ™, ви щодня тестуєте стабільно високу швидкість до 1 Гбіт/с та можете оцінити переваги миттєвої передачі даних.

Стабільний зв'язок

Потужна волоконно-оптична мережа інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці побудована з використанням новітніх технологій та обладнання останнього покоління від провідних світових брендів (Cisco, Extreme, Juniper тощо). Для кожного будинку розробляється окрема проектна документація, що враховує технічні нюанси прокладання мережі, будівельні норми та правила.

Тому інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці забезпечує найкращий2 домашній інтернет зі стабільно високою швидкістю доступу до 1 Гбіт/с кожному абоненту, незалежно від адреси підключення, часу доби чи погоди.

Вибір тарифів

Ідея ефективного користування послугою швидкого інтернету у Вінниці та розумної витрати коштів реалізована у добірці тарифних пакетів. Сплачувати лише за те, чим дійсно користуєтесь дозволяє вибір тарифів:

  • пакети з лімітованим трафіком і стабільно високою швидкістю до 100 Мбіт/,
  • безлімітні пакети з високою симетричною швидкістю до 1 Гбіт/с

Хочете змінити тариф на вигідніший? Послуга переходу безкоштовна.

Сервіс і технічна підтримка 24/7

Сервісна служба інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб забезпечити абонентам, які вирішили підключити інтернет у Вінниці, якісні послуги та професійну допомогу.

Технічна підтримка відповідає на звернення абонентів цілодобово, спеціалісти надають компетентні консультації, допомагають у вирішенні організаційних завдань. У випадку неполадок мобільні бригади виїздять на виклик у найкоротший термін. Адже дуже важливо бути завжди онлайн і мати безперебійний доступ до високошвидкісного інтернету.

1 Під 1 Гбіт/с, 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі інтернет для користувачів. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.
2 Згідно рейтингу інтернет-провайдерів міста Вінниці від сайту 2ip.ua
*Під «призом» мається на увазі його придбання за 1 грн. Розмір знижки, дата початку й закінчення її дії, перелік товарів і послуг, на які вона надається, співвідношення до попередньої ціни встановлюються Партнером, який несе за це відповідальність.