Зворотний зв'язок

Кабельне телебачення від Еверест™

Яскраві враження від якісного звуку і зображення

Кабельне телебачення – зручний і простий спосіб дивитися улюблені телеканали як на телевізорах нового покоління, так і на моделях старого зразка, які не підтримують цифрове ефірне телебачення T2, без зайвих витрат.

Сучасне обладнання та оптоволоконна мережа забезпечують передачу стабільного і якісного телесигналу кожному абоненту ТБ провайдера кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ незалежно від погодних умов.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

135
00
грн/міс
 
Підключитись

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ІНТЕРНЕТ

395
00
грн/міс
 
Підключитись

АНАЛОГОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Аналоговий пакет

73 канали
Підключити!
135
00
грн/міс

Канали на будь-який смак.

ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

(послуга є додатковою для абонентів аналогового ТБ)

Цифровий пакет ТБ "Сімейний HD"

116 каналів
Підключити!

У пакеті представлені канали, що входять до пакетів «Базовий» та «HD». Чудова пропозиція для тих, хто хоче переглядати найсвіжіші та найкращі новинки світового кінематографа, які нещодавно вийшли в прокат і мандрують кінотеатрами. Неперевершена якість зображення, що дивує реалістичністю, об'ємний чистий звук – користуйтеся перевагами телебачення майбутнього вже сьогодні.

Цифровий пакет ТБ "Базовий"

108 каналів
Підключити!

Унікальна добірка телеканалів для всієї родини: від мультфільмів і кулінарних програм, до пізнавальних каналів, розважальних шоу та спортивних баталій. Пакет «Базовий» – чудовий вибір ефірного телебачення для приємного відпочинку у родинному колі, адже враховує вподобання і дорослих, і дітей.

Цифровий пакет ТБ "Viasat HD"

3 канали
Підключити!

Здійснення мрій справжніх кіногурманів – найкращі досягнення світового кіно на екрані телевізора! Дивіться оскароносні прем'єри, знайомтесь з новинками фестивального кіно, переглядайте інтелектуальні арт-хаусні проекти у незмінно високій якості зображення.

Цифровий пакет ТБ "HD"

63 канали
Підключити!

Добірка каналів, що дозволить переконатися у дивовижній реалістичності зображення, об'ємності звуку та інших можливостях телебачення майбутнього.

Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ – це:

  • якісне зображення і чистий звук,
  • стабільний та надійний сигнал,
  • цікаві різнопланові канали для всієї родини,
  • рейтингові телеканали груп Viasat, Amedia і Discovery,
  • телеканали українських медійних груп,
  • домашнє телебачення в цифровому форматі та HD якості,
  • оптимальні тарифи на кабельне телебачення (за результатами опитування 200 людей у листопаді 2018 р.),
  • швидке підключення без додаткового обладнання1.

Цікавий телеконтент аналогового ТБ пакета

ЕВЕРЕСТ™ пропонує до перегляду цікаві рейтингові канали груп Viasat, Amedia, Discovery та інші ексклюзивні закордонні та українські телеканали в аналоговому форматі, які рідко включаються провайдерами кабельного телебачення до базових пакетів2.

Підключайте кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ у Вінниці та насолоджуйтесь переглядом улюблених шоу, цікавих фільмів, видовищних телепрограм, будьте в курсі останніх новин і навчайтеся з пізнавальними телеканалами, вболівайте за своїх фаворитів на спортивних телеканалах, слухайте музику, подорожуйте світом чи вмикайте дітям мультики – аналоговий пакет враховує будь-які інтереси та вподобання всієї родини.

Цифрове телебачення

Ваш телевізор підтримує стандарти DVB-C та MPEG-4?

Отримайте доступ до 120 каналів у цифровому форматі.
Цифрове телебачення нового покоління від кращого ТБ провайдера ЕВЕРЕСТ™ – це високоякісне зображення та дивовижний стереозвук. Завдяки насиченому глибокому кольору і високій чіткості картинки у глядача створюється реалістичне враження перебування у надсучасному кінотеатрі.

Телепрограма. Телегід

Знайомтеся з анонсами і програмою телепередач прямо на екрані свого телевізора.

Абоненти кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ можуть за допомогою зручного екранного меню переглядати телепрограму та обирати найцікавіше за жанром, рейтингом, часом трансляції чи назвою. Функція «Телегід» дозволяє дізнаватися більше про телепрограми і фільми, які транслюватимуться на поточному тижні.

Дивіться улюблені телепрограми і фільми з комфортом!

Без додаткового обладнання

Жодних спеціальних пристроїв чи додаткового обладнання!
Кабельне телебачення підключається через кабель безпосередньо до телевізора1.

Помірна абонплата

Скористайтеся нагодою підключити кабельне телебачення ЕВЕРЕСТтм і дивитися кращі телеканали за доступну абонплату. Сплачуйте одну фіксовану абонплату за аналоговий пакет телебачення незалежно від кількості телевізорів у квартирі.

Чесна ціна без прихованих платежів за пакет цікавих телеканалів і цілодобовий технічний супровід.

Сервіс 24/7

Сервісна служба працює цілодобово без вихідних і свят, щоб абоненти ЕВЕРЕСТтм завжди відчували підтримку і турботу. У будь-який час кваліфіковані спеціалісти нададуть компетентну консультацію по телефону, а виїзні ремонтні бригади усунуть неполадки.

1 Мова йде про можливість підключення послуги «Аналогове телебачення» напряму від розподільчого щита.
2 Наявність права на ретрансляцію в кабельній мережі ТМ «ЕВЕРЕСТ» програм (каналів), які відсутні у інших провайдерів на території міста Вінниці.

Качественное телевидение в Виннице.

Компания «Эверест ТМ» предоставляет услуги кабельного телевидения в городе Винница для всех жителей города. Наше телевидение идеально подходит для всех! Каналы будут интересны как для маленьких детей, так и для детей школьного возраста. Интересные передачи для себя найдут и домохозяйки и те, кто хочет посмотреть сериал, кино или новости вечером после работы.

Аналоговое телевидение.

Технология, проверенная временем. Десятилетия аналоговый формат вещания используется по всему миру. Сегодня такой формат является наиболее распространенным, и «Эверест ТМ» транслирует лучшие каналы в аналоговом формате. Посмотреть «Viasat» или «Discovery» без тюнера и прочего дополнительного оборудования может любой абонент Компании. Услугу «Аналоговое телевидение» можно подключить по акции* в Виннице, оставив заявку по телефону 552-552 или на сайте в разделе «підключення».

Цифровое телевидение DVB-C.

Современная оптическая сеть «Эверест ТМ» позволяет подключить качественное цифровое телевидение всем абонентам. Услуга «цифровое телевидение» завоевывает все большую популярность в мире и в г.Виннице, благодаря высокому качеству изображения, наличию HD каналов. Цифровое телевидение «Эверест ТМ» удачно дополняет аналоговые программы, позволяя абоненту ощутить все преимущества качественных услуг Компании. Наряду с этим такие функции как EPG(электронный программный гид) и наличие нескольких звуковых дорожек делают цифровое ТВ еще более привлекательным для абонента.

Подключить цифровое телевидение по акции, и смотреть разнообразные пакеты каналов дешево, можно воспользовавшись формой обратной связи, посетив Информационные центры Компании или позвонив по мобильному телефону: (067) 829 59 49.

Круглосуточный сервис 24/7.

«Эверест ТМ» заботится о своих абонентах. Для удобства клиентов работает круглосуточная техническая поддержка. Наши специалисты работают даже ночью, чтобы обеспечить высокое качество обслуживания абонентов. Наши специалисты могут настроить каналы на телевизоре, устранить проблемы с качеством изображения, настроить цифровое телевидение и прочее. Сотрудники колл - центра в любое время суток готовы предоставить актуальную информацию по состоянию счета, действующим акциям*, скидкам** и по бонусной программе**.

* Подробнее об условиях акционного подключения к услуге Аналогового телевидения от «ЭверестТМ», категории абонентов, которые имеют право воспользоваться акционными условиями подключения, смотри на сайте everest.vn.ua

** Подробнее об условиях участия в «Клубе «ЭВЕРЕСТ» и его отдельных мероприятиях, а также перечень партнеров и скидок смотри на сайте everok.vn.ua