Зворотний зв'язок

Блог

Топ  5

Вчені визначили, що діти до 6-ти років сміються в середньому біля 300 разів на день. З віком ця емоція використовується дедалі менше. І дорослі люди сміються приблизно 15 разів на добу. Прикро, адже сміх здатен зменшити рівень гормонів стресу, покращити настрій, додати привабливості та впевненості у собі. А ще щирий сміх заразний і спонукає сміятися всіх навколо. Тому смійтеся на здоров'я, переглядаючи комедії із щотижневої добірки на вихідні. І нехай у вас завжди буде багато приводів для дзвінкого сміху. Більше цікавих фільмів – у щотижневій телепрограмі.

Велика афера

Сб. – 22 серпня – 19:10 – телеканал TV 1000 World Kino

Велика афера

Комедія, 2013 рік (Канада)
Режисер: Дон МакКеллар
В ролях: Брендан Глісон, Тейлор Кітч, Ліен Балабан, Гордон Пінсент, Марк Крітч, Анна Хопкінс, Пітер Келеган
У мальовничому містечку на узбережжі моря живуть всього 120 людей. Більшість з них пенсіонери або безробітні, що переважно проводять час у пабі. Надія на краще з'являється, коли виникає перспектива будівництва заводу з переробки нафтових відходів. Але для остаточного позитивного рішення влади потрібно, щоб у містечку був лікар. Та хіба притомна людина захоче переїхати у депресивне містечко? Тому, коли у порту з'являється хірург Пол Льюіс, всі намагаються правдою-неправдою переконати його полюбити це не завжди привітне містечко і його мешканців.

Я не знаю, як вона це робить

Сб. – 22 серпня – 19:30 – телеканал FilmBox

Я не знаю як вона це робить

Комедія, 2011 рік (США)
Режисер: Дуглас МакГрат
В ролях: Сара Джесіка Паркер, Пірс Броснан, Грег Кіннер, Крістіна Гендрікс
Кейт Редді – успішний фондовий менеджер. Вона добре заробляє і фактично утримує родину. Але Кейт ще й матір двох чудових дітей і зуміла створити сімейний затишок для рідних. Як вдається такій тендітній жінці все встигати? Вона вміє одночасно виконувати кілька справ: міняти пелюшки, продавати акції, відбиватися від нападок тупого боса і з'ясовувати стосунки з чоловіком. Але ця мультизадачність призводить до кумедних і безглуздих ситуацій, адже неможливо втиснути кілька життів в одне. Після перегляду комедії кожна жінка захоче переглянути свій графік і бодай щось змінити у житті.

Мій придуркуватий брат

Нд. – 23 серпня – 21:25 – телеканал Fox Life

Мій придуркуватий брат

Комедія, 2011 рік (США)
Режисер: Джессі Перец
В ролях: Полл Рад, Емілі Мортимер, Елізабет Бенкс, Зої Дешанель, Рашида Джонс, Адам Скотт, Стів Куган
Нед, головний герой комедійної драми, через власну недолугість потрапляє до в'язниці. Хлопець по натурі простий і доброзичливий, але трохи нерозумний. Після звільнення він дізнається, що його покинула дівчина. Оскільки повертатися тепер нікуди, Нед вирішує звернутися по допомогу до родичів. Трохи пожив у матері, а зрештою з'явився у житті кожної з трьох своїх сестер, таких різних і не менш дивакуватих, ніж братик. Тепер і сестрам непереливки – Нед не вміє брехати і сприймає життя по-дитячому наївно, тому завжди говорить все, що має на думці. Через це хлопець постійно потрапляє у кумедні ситуації.

Таллі

Нд. – 23 серпня – 22:40 – телеканал TV 1000 East

Таллі

Комедія, 2018 рік (США)
Режисер: Джейсон Райтман
В ролях: Шарліз Терон, Маккензі Девіс, Рон Лівінгстон
Який найкращий подарунок для втомленої багатодітної матері, що чекає на чергове поповнення у родині? Багато підгузків, хороші беруші? Чи упаковку релаксантів? Ніііі! Достатньо просто найняти няньку! Але чи готова матуся допускати чужу людину до свої дорогоцінних і найкращих у світі дітей?

Як знати...

Нд. – 23 серпня – 23:15 – телеканал Sony Channel

Як знати

Комедія, 2010 рік (США)
Режисер: Джеймс Л. Брукс
В ролях: Риз Візерспун, Пол Радд, Оуен Вілсон
Що для дівчини головне? Зустріти хорошого хлопця, закохатися, вийти заміж, народити дітей. А от Ліза ніяк не може визначитися у житті. Нещодавно вона вилетіла із спортивної команди. Та на переживання-розчарування немає часу. Адже саме у цей момент на її шляху з'являються відомий спортсмен і бізнесмен, що по вуха загруз у проблемах.

Кого ж обере дівчина?