Зворотний зв'язок

Блог

ТОП спортивних подій тижня 12 – 18 серпня

Вони докладають чималих зусиль, щоб перемогти і досягти успіху. Вершина п'єдесталу – це важка багаторічна праця, виснажливі години щоденних тренувань. І навіть поразки – це ще одна сходинка до тріумфу. Спостерігайте за спортивними баталіями і запеклими поєдинками, щоб відсвяткувати перемогу з найсильнішими.

Топ  5

Літо підходить до фінішу. Але це не привід сумувати, адже ще є вдосталь часу, щоб насолодитися теплими сонячними днями, відпочити і набратися сил перед вереснем. А вечори вихідних проведіть за переглядом веселої комедії на телеканалах кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™.

ТОП спортивних подій 07.08 – 11.08

Традиційно презентуємо спортивним вболівальникам огляд найяскравіших подій, які просто неможливо пропустити на цьому тижні. Дивіться і вболівайте за своїх фаворитів

Топ  10

Щоб кожен вечір був цікавим і змістовним, ми підготували добірку фільмів для вечірнього перегляду. Драми, трилери, комедії і пригоди – обирайте те, що вам до душі саме сьогодні.

Топ  5

Сміх допомагає легше пережити проблеми і впоратися зі стресовими ситуаціями. Сприймайте неприємності з гумором і пам'ятайте, що вони скоро минуться. Топ 5 комедій на вихідні від ЕВЕРЕСТ™, щоб ви могли повеселитися і забути про негаразди: