Зворотний зв'язок

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ВІД ЕВЕРЕСТ™

Цифрове телебачення нового покоління від ЕВЕРЕСТ™ приголомшить вас високоякісним зображенням та вражаючим стереозвуком. Завдяки насиченому глибокому кольору та високій чіткості телезображення створюється враження перебування у надсучасному кінотеатрі.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

60
00
грн/міс
 90 грн 
Підключитись

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ІНТЕРНЕТ

150
00
грн/міс
 257 грн 
Підключитись

АНАЛОГОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Аналоговий пакет

73 канали
Підключити!
90
00
грн/міс

Канали на будь-який смак.

ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

(послуга є додатковою для абонентів аналогового телебачення)

Цифровий пакет "Сімейний HD"

120 каналів
Підключити!
40
00
грн/міс

Пакет увібрав в себе канали, які входять до пакетів «Базовий» та «HD».
Дивіться лише найсвіжіші новинки світового кінематографу, які щойно вийшли у прокат і мандрують світовими кінотеатрами. Оцініть чудову якість зображення, що вражає своєю реалістичністю, об'ємний звук і інші переваги телебачення майбутнього.

Цифровий пакет "Базовий"

108 каналів
Підключити!
15
00
грн/міс

Унікальний пакет для всієї родини, в якому Ви знайдете для себе те, що потрібно саме Вам – від дитячих мультфільмів і кулінарних шоу до спортивних та музичних дійств. З пакетом «Базовий» відпочинок стане набагато приємнішим у родинному колі.

Цифровий пакет "Viasat HD"

2 канали
Підключити!
69
00
грн/міс

Пакет створено для справжніх цінителів кіно. Дивіться лише найсвіжіші новинки світового кінематографу, які щойно вийшли у прокат і мандрують світовими кінотеатрами. А також, Ви зможете побачити оскароносні прем’єри та визнані хіти, познайомитись з фестивальним кіно, авторськими фільмами та інтелектуальними арт-хаусними проектами.

Цифровий пакет "HD"

14 каналів
Підключити!
30
00
грн/міс

Оцініть чудову якість зображення, що вражає своєю реалістичністю, об'ємний звук і інші переваги телебачення майбутнього.

Телебачення від «Еверест»тм

«Еверест»тм надає своїм абонентам доступ до 120 каналів1 телебачення в аналоговому та цифровому форматах, використовуючи сучасну оптично-волоконну мережу.

Обравши кабельне від «Еверест»тм, ви позбудетесь турбот, пов’язаних з цілим набором факторів: погодні умови, відсутність сервісної підтримки, обмежений вибір телеканалів тощо. Абонент отримує якісний та збалансований набір телеканалів, без необхідності використання додаткового обладнання2, за помірною ціною та з повним пакетом сервісного обслуговування. Щоб насолоджуватись якісним та чітким зображенням, а також ексклюзивним3 пакетом телеканалів, достатньо лише підключити кабель «Еверест»тм до телевізора.

Із «Еверест»тм телебачення завжди яскраве, живе і захоплююче!

1 кількість каналів при замовленні послуги аналогового телебачення та послуги цифрового телебачення
2 лише для послуги аналогове телебачення. Для користування послугую Аналогове телебачення від ТМ «ЕВЕРЕСТ» потрібно лише телевізор з наявністю прямого підключення кабелю згідно з діючого прейскуранту.
3 наявність права на ретрансляцію в кабельній мережі ТМ «ЕВЕРЕСТ» програм (каналів), які відсутні у інших провайдерів на території міста Вінниці.

Якісне телебачення у Вінниці.

«Еверест™» надає послуги кабельного телебачення в місті Вінниця для всіх жителів міста. Наше телебачення ідеально підходить для всіх! Канали будуть цікаві як для маленьких дітей, так і для дітей шкільного віку. Цікаві передачі для себе знайдуть і домогосподарки і ті, хто хоче подивитися серіал, кіно або новини ввечері після роботи.

Аналогове телебачення.

Технологія, перевірена часом. Десятиліття аналоговий формат мовлення використовується по всьому світу. На сьогодні такий формат є найбільш поширеним, і «Еверест™» транслює найкращі канали в аналоговому форматі. Подивитися програми «Viasat» або «Discovery» без тюнера і іншого додаткового устаткування може будь-який абонент Компанії. Послугу «Аналогове телебачення» можна підключити по акції* в Вінниці, залишивши заявку по телефону 552-552 або на сайті everest.vn.ua в розділі «підключення».

Цифрове телебачення DVB-C.

Сучасна оптична мережа «Еверест ™» дозволяє підключити якісне цифрове телебачення всім абонентам. Послуга «цифрове телебачення» завойовує все більшу популярність у світі і в м.Вінниці, завдяки високій якості зображення, наявності HD каналів. Цифрове телебачення «Еверест ™» вдало доповнює аналогові програми, дозволяючи абоненту відчути всі переваги якісних послуг Компанії. Поряд з цим такі функції як EPG (електронний програмний гід) і наявність декількох звукових доріжок роблять цифрове ТБ ще більш привабливим для абонента.

Підключити цифрове телебачення по акції*, і дивитися різноманітні пакети каналів дешево, можна скориставшись формою зворотного зв'язку, завітавши до інформаційних центрів Компанії або зателефонувавши по мобільному телефону: (067) 829 59 49.

Цілодобовий сервіс 24/7.

«Еверест ™» піклується про своїх абонентів. Для зручності клієнтів працює цілодобова технічна підтримка. Наші фахівці працюють навіть вночі, щоб забезпечити високу якість обслуговування абонентів. Наші фахівці можуть налаштувати канали на телевізорі, усунути проблеми з якістю зображення, налаштувати цифрове телебачення та інше. Співробітники колл-центру в будь-який час доби готові надати актуальну інформацію по стану рахунку, чинним акціям*, знижкам** та бонусній програмі**.

* Детальніше про умови акційного підключення до послуги Аналогового телебачення від «Еверест™», категорії абонентів, які мають право скористатись акційними умовами підключення, дивись на сайті everest.vn.ua

** Детальніше про умови участі в «Клубі «ЕВЕРЕСТ» та його окремих заходах, а також перелік партнерів і знижок дивись на сайті everok.vn.ua