Зворотний зв'язок

ІНТЕРНЕТ ВІННИЦЯ

Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ

ІНТЕРНЕТ

50
00
грн/міс
 167 грн 
Підключитись

ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

100
00
грн/міс
 257 грн 
Підключитись

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

(швидкість обмежена параметрами мережі 100Мбіт/сек.)

Тариф ДАЛЕЧІНЬ

150 Гб
130
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00090 грн

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ

750 Гб
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00022 грн.

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС

1800 Гб
215
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00010 грн.

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ТРАФІКУ

 

Тариф БЕЗЛІМІТНИЙ 8

Безлім 8
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 8/40*** Мбіт

Тариф Безлімітний 16

Безлім 16
260
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 16/80*** Мбіт

* швидкість до абонента дорівнює швидкості від абонента
** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 8 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 40 Мбіт
*** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 16 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 80 Мбіт

Полетіли з нами!

Що краще: дешевий безлімітний із сумнівною швидкістю чи Інтернет, що «літає»?
Безперечно, ви оберете шалену швидкість і неймовірні можливості, а отже – стабільний високошвидкісний оптоволоконний Інтернет від провайдера ЕВЕРЕСТ™!

На шаленій швидкості

Аудиторія інтернет-користувачів невпинно збільшується. Суттєво зростають потреби у якісному доступі до інформаційних джерел, підвищуються вимоги до швидкості. Ми чудово розуміємо ці тенденції, тому пропонуємо «політати» в Інтернеті зі швидкістю до 100 Мбіт/с*.

Дивитися фільми HD якості зі швидкісним Інтернетом від ЕВЕРЕСТ™ – справжнє задоволення! Слухайте музику, спілкуйтеся, користуйтеся інтерактивними сервісами, грайте в ігри, комфортно працюйте на шаленій швидкості. Найновітніші волоконно-оптичні технології забезпечують надійну роботу і стабільно високу швидкість Інтернету, незалежно від місця, часу або навантаження мережі.

Підключіть Інтернет ЕВЕРЕСТ™ і відкрийте для себе новий рівень швидкості!

Зв'язок відмінний!

Основою для створення потужної інтернет-мережі у Вінниці стало обладнання останнього покоління відомих світових брендів (Cisco, Extrim, Juniper та інших). Сучасна волоконно-оптична мережа, нова головна станція та надійне обладнання здатні підтримувати якісну передачу сигналу в кожному районі Вінниці, незважаючи на погодні умови.

Тарифні пакети

Сплачуйте лише за те, чим користуєтесь!

Тарифні пакети враховують інтереси різних категорій користувачів Інтернету. Тому обирайте оптимальний тариф відповідно до власних потреб і можливостей:

  • пакети з лімітованим трафіком та незмінно високою швидкістю,
  • безлімітні пакети зі швидкістю згідно з конкретним тарифом.

ЕВЕРЕСТ™ – провідний провайдер м. Вінниця – тримає чесні ціни за стабільний Інтернет, високу швидкість та цілодобове технічне обслуговування.

Увага! Зміна тарифного плану на більш вигідний – БЕЗКОШТОВНА.

Швидке підключення

Підключення до оптоволоконного Інтернету здійснюється без використання додаткових пристроїв, що значно мінімізує ваші витрати, спрощує й пришвидшує процес приєднання до сучасної мережі.

Професійний сервіс, цілодобовий технічний супровід

Виникли питання щодо надання послуг чи необхідна технічна допомога?
Не зволікайте, телефонуйте у колл-центр ЕВЕРЕСТ™!

24 години на добу, 7 днів на тиждень, без вихідних і свят – саме у такому режимі працює сервісна служба, щоб забезпечити високу якість послуг і стабільно швидкий Інтернет всім абонентам.

У телефонному режимі ви отримаєте компетентні консультації з технічних та організаційних питань. Мобільні ремонтні бригади готові усунути неполадки у будь-який час доби у будь-якому районі Вінниці. Адже ми переконані, що кожен момент для вас важливий, тому прагнемо запобігти ситуаціям, коли відсутній доступ до Інтернету.

Зробіть правильний вибір інтернет-провайдера, щоб завжди відчувати турботу і професійну підтримку!

* Під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет (Вінниця) для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.