Зворотний зв'язок

ІНТЕРНЕТ ВІННИЦЯ

Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ

ІНТЕРНЕТ

100
00
грн/міс
 167 грн 
Підключитись

ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

150
00
грн/міс
 257 грн 
Підключитись

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

(швидкість обмежена параметрами мережі 100Мбіт/сек.)

Тариф ДАЛЕЧІНЬ

150 Гб
130
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00090 грн

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ

750 Гб
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00022 грн.

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС

1800 Гб
215
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00010 грн.

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ТРАФІКУ

 

Тариф БЕЗЛІМІТНИЙ 8

Безлім 8
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 8/40*** Мбіт

Тариф Безлімітний 16

Безлім 16
260
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 16/80*** Мбіт

* швидкість до абонента дорівнює швидкості від абонента
** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 8 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 40 Мбіт
*** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 16 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 80 Мбіт

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ!

І ваш Інтернет буде «літати» на швидкості до 100 Мбіт/с!

Ви будете 24/7 онлайн! Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу. Ми не допускаємо ситуацій, коли в найважливіший для абонента момент Інтернет був би недоступний!

Ми забезпечимо цілодобову сервісну підтримку! Фахівці колл-центру готові проконсультувати і відповісти на будь-які технічні питання, а мобільні ремонтні бригади виїхати і усунути будь-яку неполадку в будь-який час доби. Ми працюємо навіть вночі!

Швидкісний Інтернет для Вінниці

Компанія Еверест надає жителям Вінниці швидкісний Інтернет. Інноваційні технології, оптоволоконна мережа, постійні модернізації, та висока якість обслуговування клієнтів - це те, що відрізняє компанію Еверест від інших Інтернет провайдерів міста. Ми забезпечуємо стабільний швидкий Інтернет до 100 Мбіт/с*, доступний кожному абоненту, незалежно від місця, часу і навантаження мережі.

Так чи потрібен швидкий Інтернет та високі швидкості?

Чи шукають абоненти можливість підключити Інтернет на таких високих швидкостях? Відповідь однозначна - так! Споживачі, роблячи вибір Інтернет провайдера у Вінниці, звертають увагу не тільки на дешевий або безлімітний Інет. Вони хочуть, підключити Інтернет, який «літає». Нові швидкості потрібні для того, щоб завантажити фільми в сучасних форматах з високою якістю зображення і звуку, дивитися телебачення онлайн. Також в мережі з'явилася маса інтерактиву.

Оптоволоконна мережа

Надійність передачі сигналу забезпечується сучасним обладнанням і передовою технологією побудови мережі. Інтернет провайдер відкриває для абонентів компанії новий рівень послуг.

Сервіс та обслуговування, техпідтримка

Завдяки унікальним технологіям та співробітництву з найбільшими світовими постачальниками обладнання, Інтернет провайдер Еверест на крок попереду у всьому - в технологіях, у впровадженні інновацій, в ставленні до клієнтів.

Абоненти, що користуються послугою підключення до кабельного Інету від компанії, знають, що вони отримають не тільки швидкісний або безлімітний Інтернет в Вінниці, а й високий рівень сервісного обслуговування і 24-годинну технічну підтримку.

Акції, бонуси

Ми не просто Інтернет провайдер, який постачає нашим абонентам швидкісний Інтернет у Вінниці. Компанія намагається робити життя вінничан яскравою і більш цікавою, комфортною та сучасною. З цією митою був створений «Клуб ЕВЕРЕСТ», що надає кожному користувачеві Інет від нашої компанії корисні та необхідні сервіси та можливості. Універсальна карта знижок «EVERCARD»**, бонусна програма, розіграші цінних призів, спеціальні можливості, акції та знижки, доступні за бонуси - ось неповний перелік переваг, які отримують абоненти, що обрали підключення кабельного Інтернету від нашої компанії. Економте більше, ніж сплачуєте!

Підключення кабельного Інтернету Вінниця

Інтернет провайдер Еверест постійно розширює мережу з метою забезпечити кожному жителю міста якісний і надійний доступ в Інтернет у Вінниці. Активно ведуться проектні роботи по підключенню до мережі будинків приватного сектора.

Тарифи Інтернет

Ми тримаємо чесні ціни! Кожен наш абонент знає, що він платить за сучасний Інтернет, який стабільно працює, має високу швидкість і повне сервісне забезпечення. Абоненти, які зупинили свій вибір Інтернет провайдера у Вінниці на нашій компанії, користуються найкращим!

Ми не зупиняємося на досягнутому і рухаємося вперед, адже компанія побудована великими серцями професійної команди з щирим бажанням створювати нове, дивувати, робити життя людей краще і комфортніше.

* під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет Вінниця для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які Інтернет провайдер не впливає.

** детальний перелік партнерів, знижок і можливість отримання картки EVERCARD можна знайти на сайті club.everest24.com.ua