Зворотний зв'язок

ІНТЕРНЕТ ВІННИЦЯ

Найсучасніша волоконно-оптична мережа та обладнання провідних світових виробників забезпечують надійну і безперебійну роботу.

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ

ІНТЕРНЕТ

100
00
грн/міс
 167 грн 
Підключитись

ІНТЕРНЕТ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

130
00
грн/міс
 257 грн 
Підключитись

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

(швидкість обмежена параметрами мережі 100Мбіт/сек.)

Тариф ДАЛЕЧІНЬ

150 Гб
130
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00090 грн

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ

750 Гб
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00022 грн.

Тариф НОВЕ БЕЗМЕЖЖЯ ПЛЮС

1800 Гб
215
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Вартість 1Мб з ПДВ-0,00010 грн.

ТАРИФНІ ПАКЕТИ ІНТЕРНЕТ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ТРАФІКУ

 

Тариф БЕЗЛІМІТНИЙ 8

Безлім 8
167
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 8/40*** Мбіт

Тариф Безлімітний 16

Безлім 16
260
00
грн/міс

Вартість пакета з ПДВ
Швидкість до 16/80*** Мбіт

* швидкість до абонента дорівнює швидкості від абонента
** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 8 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 40 Мбіт
*** з 09:00 до 0:59 години швидкість становить до 16 Мбіт, з 01:00 по 08:59 години (в нічний час) швидкість становить до 80 Мбіт

Полетіли з нами!

Що краще: дешевий безлімітний із сумнівною швидкістю чи Інтернет, що «літає»?
Безперечно, ви оберете шалену швидкість і неймовірні можливості, а отже – стабільний високошвидкісний оптоволоконний Інтернет від провайдера ЕВЕРЕСТ™!

На шаленій швидкості

Аудиторія інтернет-користувачів невпинно збільшується. Суттєво зростають потреби у якісному доступі до інформаційних джерел, підвищуються вимоги до швидкості. Ми чудово розуміємо ці тенденції, тому пропонуємо «політати» в Інтернеті зі швидкістю до 100 Мбіт/с*.

Дивитися фільми HD якості зі швидкісним Інтернетом від ЕВЕРЕСТ™ – справжнє задоволення! Слухайте музику, спілкуйтеся, користуйтеся інтерактивними сервісами, грайте в ігри, комфортно працюйте на шаленій швидкості. Найновітніші волоконно-оптичні технології забезпечують надійну роботу і стабільно високу швидкість Інтернету, незалежно від місця, часу або навантаження мережі.

Підключіть Інтернет ЕВЕРЕСТ™ і відкрийте для себе новий рівень швидкості!

Зв'язок відмінний!

Чи шукають абоненти можливість підключити Інтернет на таких високих швидкостях? Відповідь однозначна - так! Споживачі, роблячи вибір Інтернет провайдера у Вінниці, звертають увагу не тільки на дешевий або безлімітний Інет. Вони хочуть, підключити Інтернет, який «літає». Нові швидкості потрібні для того, щоб завантажити фільми в сучасних форматах з високою якістю зображення і звуку, дивитися телебачення онлайн. Також в мережі з'явилася маса інтерактиву.

Тарифні пакети

Сплачуйте лише за те, чим користуєтесь!

Тарифні пакети враховують інтереси різних категорій користувачів Інтернету. Тому обирайте оптимальний тариф відповідно до власних потреб і можливостей:

  • пакети з лімітованим трафіком та незмінно високою швидкістю,
  • безлімітні пакети зі швидкістю згідно з конкретним тарифом.

ЕВЕРЕСТ™ – провідний провайдер м. Вінниця – тримає чесні ціни за стабільний Інтернет, високу швидкість та цілодобове технічне обслуговування.

Увага! Зміна тарифного плану на більш вигідний – БЕЗКОШТОВНА.

Швидке підключення

Підключення до оптоволоконного Інтернету здійснюється без використання додаткових пристроїв, що значно мінімізує ваші витрати, спрощує й пришвидшує процес приєднання до сучасної мережі.

Професійний сервіс, цілодобовий технічний супровід

Виникли питання щодо надання послуг чи необхідна технічна допомога?
Не зволікайте, телефонуйте у колл-центр ЕВЕРЕСТ™!

24 години на добу, 7 днів на тиждень, без вихідних і свят – саме у такому режимі працює сервісна служба, щоб забезпечити високу якість послуг і стабільно швидкий Інтернет всім абонентам.

У телефонному режимі ви отримаєте компетентні консультації з технічних та організаційних питань. Мобільні ремонтні бригади готові усунути неполадки у будь-який час доби у будь-якому районі Вінниці. Адже ми переконані, що кожен момент для вас важливий, тому прагнемо запобігти ситуаціям, коли відсутній доступ до Інтернету.

Зробіть правильний вибір інтернет-провайдера, щоб завжди відчувати турботу і професійну підтримку!

* Під 100 Мбіт/с розуміється можливість доступу до мережі Інтернет (Вінниця) для користувачів тарифних пакетів з обмеженим трафіком. Реальна швидкість залежить від суб'єктивних обставин, на які інтернет-провайдер не впливає.