Зворотний зв'язок

Новини

Нові партнери Програми лояльності

Зустрічайте нових партнерів Програми лояльності «Клуб «Еверест»!

Користуйтеся карткою EVERCARD, щоб отримати знижку

Шановні абоненти!
З 1 жовтня 2021 р. відбудеться зміна вартості тарифних пакетів послуг доступу до Інтернету та кабельного телебачення. Оптимізація тарифів на 12-15% обумовлена зростанням цін на обладнання і витратні матеріали, оренду оптичних каналів зв'язку та опор ліній електропередач, підвищенням тарифів на комунальні послуги та енергоносії.

Ми розуміємо, як важливо в умовах карантину мати стабільний доступ до Інтернету для комфортного навчання, роботи і спілкування, тому з 1.10.2021 р. буде збільшено об'єм трафіку у всіх тарифних планах на 25%. Обирайте тарифні пакети відповідно до своїх потреб і сплачуйте лише за використаний об'єм трафіку.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 22 вересня 2021 р. у першій половині дня можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Трамвайній та вул. Академіка Заболотного.

Шановні абоненти!

  У зв'язку з пошкодженням високовольтної лінії електропередач частина м. Вінниці залишилася без енергопостачання. Через перебої в енергопостачанні спрацьовують автоматичні відключення нашого обладнання у будинках, тому тимчасово можуть бути відсутні послуги кабельного телебачення та Інтернету.

Новий партнер Програми лояльності

Зустрічайте нового партнера Програми лояльності «Клуб «Еверест» — магазин електроніки «Terabit»!