Зворотний зв'язок

Новини

До уваги абонентів

У 2021 році канали "Футбол 1/2/3" повністю втратили права на трансляцію футбольних чемпіонатів, зокрема: Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій. На сьогодні матчі єврокубків недоступні для ретрансляції у пакетах кабельного телебачення жодного провайдера України. Саме тому показ матчів єврокубків на каналах “Футбол 1/2” наразі призупинені.

Відеоінтерв'ю з президентом ТРК «Еверест»

Чи зміниться абонплата за Інтернет і кабельне телебачення? Коли з'являться нові телеканали у пакетах кабельного телебачення та на які новинки очікувати абонентам? Про актуальні питання, сьогодення компанії і плани на майбутнє дивіться у відеоінтерв'ю з М. Л. Спектором, президентом ТРК «Еверест».

Новий партнер Програми лояльності

Зустрічайте нового партнера Програми лояльності «Клуб «Еверест» — компанію «L&S Events Production»!

Знайомтесь з цікавими пропозиціями, обмінюйте бонуси на сертифікат на 2 безкоштовних квитки на культурно-мистецькі заходи.

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу на те, що 7 вересня 2021 року з 01:00 до 06:00 «1+1 Медіа» буде проводити планові профілактичні роботи на обладнанні аплінка, тому у цей час можливі перебої у трансляції телеканалів: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан, КварталТВ, Paramount Comedy, Paramount Channel, Film.Ua Drama, 36.6, Кус Кус, Дача, Фауна, Наука, Терра, Трофей, Epoque, Music Box, OTV.

Вибачте за тимчасові незручності!

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 3 вересня 2021 р. у другій половині дня можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Замостянській, вул. Стеценка, вул. Острозького, вул. В. Антоновича, вул. П. Тичини.