Зворотний зв'язок

Новини

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі та заміною обладнання 11 травня 2022 р. у другій половині дня можливе тимчасове відключення послуг інтернету й кабельного телебачення по вул. Данила Галицького, вул. Костянтина Василенка, вул. Пирогова, вул. Івана Миколайчука.

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу на зміни у сітці телеканалів. У зв'язку з тим, що телеканал Music box призупиняє трансляцію в Україні, замість нього в аналоговому пакеті кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ транслюватиметься телеканал Travel&Adventure, у цифровому пакеті — Travel&Adventure HD.

 

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі та заміною обладнання 9 травня 2022 р. можливе тимчасове відключення послуг інтернету й кабельного телебачення по вул. Дачній.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі та заміною обладнання 6 травня 2022 р. у другій половині дня можливе тимчасове відключення послуг інтернету й кабельного телебачення по вул. Академіка Заболотного, вул. М. Пирогова, вул. І. Миколайчука, вул. Агатангела Кримського, пров. Середній.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі та заміною обладнання 6 травня 2022 р. можливе тимчасове відключення послуг інтернету й кабельного телебачення по вул. Академіка Заболотного, вул. М. Пирогова, вул. І. Миколайчука.