Зворотний зв'язок

Новини

Шановні абоненти!

28 серпня з 4:00 до 9:00 у зв'язку з плановими технічними роботами з підключення абонентів на відновлену лінію тимчасово будуть відсутні послуги Інтернету і кабельного телебачення у абонентів, що мешкають в мкр-н Замостя.

Шановні абоненти!

26 серпня з 4:00 до 9:00 у зв'язку з плановими технічними роботами з підключення абонентів на відновлену лінію тимчасово будуть відсутні послуги Інтернету і кабельного телебачення у абонентів, що мешкають в районі Старого міста.

Шановні абоненти!

 У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 25 серпня 2021 р. після 14:00 год можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Некрасова.

Шановні абоненти!

З 25 серпня 2021 року у пакетах кабельного телебачення від Еверест™ вимушено відбулася тимчасова заміна каналу “Вінниччина” на канал “О-TV”. Загальна ж кількість телеканалів залишається незмінною.

Шановні абоненти!

 У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 20 серпня 2021 р. після 14:00 год можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Агатангела Кримського та по вул. Шевченка.