Зворотний зв'язок

Новини

Шановні абоненти!

 У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 20 серпня 2021 р. до 14:00 год. можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Короленка та вул. Ширшова.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 19 серпня 2021 р. можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення по вул. Замостянська та вул. Шмідта.

Шановні абоненти!

19 серпня з 4:00 до 9:00 у зв'язку з плановими технічними роботами з підключення абонентів на відновлену лінію тимчасово будуть відсутні послуги Інтернету і кабельного телебачення у абонентів, що мешкають по вул. Максима Шимка, в мкр-н Замостя і в мкр-н Тяжилів.

Шановні абоненти!

Учора ввечері значно погіршились погодні умови. Через бурю та сильні пориви вітру виникла аварійна ситуація в районі вулиці Київської – обрив волоконно-оптичного кабелю. На жаль, деякі наші абоненти тимчасово залишились без доступу до послуг Інтернету та кабельного телебачення.

Усю ніч наші мобільні бригади працювали, щоб у найкоротші терміни усунути усі несправності. На ранок доступ до усіх послуг Еверест™ було відновлено.

Шановні абоненти!

17 серпня з 4:00 до 9:00 у зв'язку з плановими технічними роботами з підключення абонентів на відновлену лінію тимчасово будуть відсутні послуги Інтернету і кабельного телебачення у абонентів, що мешкають у районі вул. Київської.