Зворотний зв'язок

Новини

Конкурс Народний бренд 2021 розпочався

Шановні абоненти!

З 1 жовтня до 30 листопада 2021 року триває престижний та об'єктивний конкурс серед компаній міста Вінниці «Народний бренд», організований медіа корпорацією «RIA Media». Завдяки вашим голосам ТРК «Еверест» сім років поспіль виборює першість у номінації «Інтернет-провайдер». Це наша спільна перемога, що мотивує розвиватися і вдосконалюватися.

Впевнені, що і цього разу ваша підтримка дозволить нам здобути відзнаку конкурсу.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 5 жовтня 2021 р. у другій половині дня можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення за адресами: вул. Ватутіна, вул. Баженова, вул. Чехова, вул. Москаленка.

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що в роботі Facebook і Instagram стався глобальний збій. Про це повідомляє сервіс Downdetector, який відстежує роботу популярних Інтернет-ресурсів. Про проблеми також повідомляють користувачі WhatsApp.

Шановні абоненти!

У зв'язку з плановою модернізацією мережі і заміною обладнання 4 жовтня 2021 р. у другій половині дня можливе тимчасове відключення послуг Інтернету і кабельного телебачення за адресами: вул. Хмельницьке шосе, вул. Дмитра Майбороди, вул. Тараса Шевченка, вул. Трамвайна.

Розыгрыш призов

Завершився вересневий мегарозіграш 30 цінних призів серед постійних абонентів, учасників «Клубу «Еверест». Вітаємо переможців!